reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Poza tym czy w takich sytuacjach trzeba przestrzegać kwarantanny? Przeciez tu chodzi o zdrowie dziecka i Twoje! ☹️
Dziewczyny dziękuje za wszystkie rady! Nie jest lepiej ale w czwartek kończy mi się przynajmniej izolacja wiec będę mogła zrobić jakieś badania. Niestety nawet bycie w ciąży nie zwalnia z obowiązku siedzenia w domu, nie można wtedy załatwić nic- chyba ze sprawa jest poważna i udajemy się do szpitala - to jedyna opcja na leczenie na czas izolacji, kwarantanny:/
 
reklama
Hej dziewczyny :) coś długo była tu cisza. Jak się czujecie? Jakieś nowości w samopoczuciu, zachowaniu maluchów? U mnie ruchy już baaardzo mocne i bardzo częste, w sumie czuję malucha cały czas raz mocniej, raz słabiej. Niestety też czuję coraz częściej skurcze i są coraz mocniejsze, mam nadzieję że z szyjką wszystko ok, niedługo wizyta więc zobaczymy
 
Hej dziewczyny :) coś długo była tu cisza. Jak się czujecie? Jakieś nowości w samopoczuciu, zachowaniu maluchów? U mnie ruchy już baaardzo mocne i bardzo częste, w sumie czuję malucha cały czas raz mocniej, raz słabiej. Niestety też czuję coraz częściej skurcze i są coraz mocniejsze, mam nadzieję że z szyjką wszystko ok, niedługo wizyta więc zobaczymy
U mnie też ruchy częste i mocniejsze, czasami nawet boli , skurcze się też pojawiają ale żadko , wizytę teraz mam 23 kwietnia wiec nie mogę się doczekać jak dowiem się co z małą , jak parametry , ile juz waży itp , jeszcze trochę i zobaczymy swoje maleństwa, szybko zleci
 
Ja jeszcze tez pracuje! Ale do końca kwietnia tylko ,później odpoczynek 100% ;)
Też mam taki plan właśnie 😁

Zapisalyscie się już na Szkole Rodzenia? A może już chodzicie? W moim mieście online lub hybrydowo:( i jeszcze nie uczeszczamy.

Mam dwóch lekarzy gin jeden prowadzi prywatnie a do drugiego chodzę tylko dlatego ze mam abonament w Luxmed. Myślicie że USG co 2-3 tyg może zaszkodzić maluchowi?
 
Też mam taki plan właśnie 😁

Zapisalyscie się już na Szkole Rodzenia? A może już chodzicie? W moim mieście online lub hybrydowo:( i jeszcze nie uczeszczamy.

Mam dwóch lekarzy gin jeden prowadzi prywatnie a do drugiego chodzę tylko dlatego ze mam abonament w Luxmed. Myślicie że USG co 2-3 tyg może zaszkodzić maluchowi?
Myślę, że raczej nie zaszkodzi. Bardziej pewnie zaszkodziłby mu Twój stres jeśli byś się miała stresować czy na pewno wszystko ok :) gdybym miała taka możliwość to też częściej chodziłabym na USG żeby mieć spokojniejszą głowę :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) coś długo była tu cisza. Jak się czujecie? Jakieś nowości w samopoczuciu, zachowaniu maluchów? U mnie ruchy już baaardzo mocne i bardzo częste, w sumie czuję malucha cały czas raz mocniej, raz słabiej. Niestety też czuję coraz częściej skurcze i są coraz mocniejsze, mam nadzieję że z szyjką wszystko ok, niedługo wizyta więc zobaczymy
Hej, ja czuję się coraz bardziej ociężała 😂. Brzuszek coraz większy, niewygodnie mi leżeć czy siedzieć i humor troszeczkę gorszy. Skurcze jak były od 16tc tak nadal są. Malutka ruchliwa, w zeszłym tyg na usg 25+1 ważyła ok 843g. Ginka mówi, że wszystko jest dobrze. Jednak po wyjściu z gabinetu zobaczyłam, że pomiary tętnicy pępkowej w dolnej granicy normy albo nawet poniżej. Pewnie nie ma się czym martwić skoro lekarka mówi, że wsio ok a mała rośnie i parametry ma prawidłowe. Może jest to związane z moim niskim ciśnieniem, w ten dzień miałam jakoś 105/60..hmm. U Małej tętno 156u/m. A jak u Was z tego typu pomiarami?
 
Do góry