reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Ehh od waryjatek mnie wyzwali ,wparowalam do szpitala z 10 rozwarciem.Nikt mi nie wierzył baby się darly ze pipeprze adronrony dopuki jedna się nie schylila ze wody mam rozlane.Wysadziły mnie na łóżko i pchnęły bym na plasko leżała obym tylko w windzie nie urodziła i wtedy tak mnie rozbolalo ze się darlam a te ze mam się uspokoić ze źle oddycham
, tak się zdenerwowałam ze musieli mi wyskrobywac łożysko.Potem jedna skomentowała ze powinnam się leczyć a druga powiedziała hirurgowi ze jestem specjalnym przypadkiem i żeby na mnie uważali.Na szczęście lekarz powiedział jej ze dla niego każdy przypadek jest specjalny.
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? Jak samopoczucie? Macie już kupione albo wybrane wózki i foteliki samochodowe?
Hej, samopoczucie super 😊 Troszkę wariuję, bo mały się rozleniwił i tylko sporadycznie gdzieś tam bardzo delikatnie się poruszy 😭 a ja to bym chciała czuć te kopniaki, żeby mieć pewność, że wszystko okej. Byłam dziś u ginekologa. W środę prawdopodobnie pójdę na glukozę 😳 a co u Was?
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? Jak samopoczucie? Macie już kupione albo wybrane wózki i foteliki samochodowe?
samopoczucie różnie raz lepiej , a czasami chodzę poirytowana i zmęczona ciążą ,ogólnie to już odliczam tygodnie do porodu , co do wózka to jeszcze go nie mam , jestem teraz na etapie kupowania łóżeczka i czekam z niecierpliwością na wizytę do ginekologa którą mam 22 kwietnia , mam nadzieje że u małej jest wszystko w porządku bo teraz będę miała pewnie usg 3 trymestru to dowiem się czy mała dobrze rośnie i się rozwija
 
Hej dziewczyny, co tam u Was? Jak samopoczucie? Macie już kupione albo wybrane wózki i foteliki samochodowe?
Hej, ja dziś czułam się jakaś osłabiona, przyćmiona i głodna 😂. Teraz trochę brzuch mi pęka 😂.

Powiem Wam, że siedziałam na necie oglądałam te wózki, łóżeczka i już miałam tego trochę dość. Żaden nie był idealny.. Na początku podobały mi się wizualnie i gabarytowo mima xari, ale drogie, anexy wydają się spoko, któryś z modeli bebetto mi się nawet podobał, riko mola (ale nie był wielofunkcyjny a w sumie uznałam za wygodne kupić od razu 2 albo 3w1).
Pewnego razu na spacerze zobaczyłam parkę z ładnym, kompaktowym wózkiem o nazwie verdi sonic. Obczaiłam na necie i okazało się, że cenowo są bardzo okazyjne w porównaniu z wyżej wymienionymi. Ten, który widziałam był z materiału, inny model a ja zamówiłam ten https://verdi-sklep.pl/sklep/verdi-sonic-soft/ w kolorze nr 6 (jasno-szary). Jak przyjdzie to mogę napisać jakie robi wrażenie na żywo.
Moje kryteria oceny to aby mi się podobał wizualnie, był w miarę lekki, w miarę kompaktowy, lekko się prowadził. A cena tego wózka tylko dodatkowo mnie zachęciła. Jak będzie szajski to odeślę 😂. Podobne kryteria tyczą się spacerówki i fotelika, które są w zestawie. Jak będą wydawały się w miarę porządne to spełnią moje oczekiwania....
 
A czy wasze maluchy też w ostatnim czasie mają dość często czkawke? Mój maluch ostatnimi dniami codziennie, czasem nawet 2-3 razy dziennie.
 
reklama
Do góry