reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Hej, ja dziś czułam się jakaś osłabiona, przyćmiona i głodna 😂. Teraz trochę brzuch mi pęka 😂.

Powiem Wam, że siedziałam na necie oglądałam te wózki, łóżeczka i już miałam tego trochę dość. Żaden nie był idealny.. Na początku podobały mi się wizualnie i gabarytowo mima xari, ale drogie, anexy wydają się spoko, któryś z modeli bebetto mi się nawet podobał, riko mola (ale nie był wielofunkcyjny a w sumie uznałam za wygodne kupić od razu 2 albo 3w1).
Pewnego razu na spacerze zobaczyłam parkę z ładnym, kompaktowym wózkiem o nazwie verdi sonic. Obczaiłam na necie i okazało się, że cenowo są bardzo okazyjne w porównaniu z wyżej wymienionymi. Ten, który widziałam był z materiału, inny model a ja zamówiłam ten Link do: Verdi Sonic Soft - Babyprams w kolorze nr 6 (jasno-szary). Jak przyjdzie to mogę napisać jakie robi wrażenie na żywo.
Moje kryteria oceny to aby mi się podobał wizualnie, był w miarę lekki, w miarę kompaktowy, lekko się prowadził. A cena tego wózka tylko dodatkowo mnie zachęciła. Jak będzie szajski to odeślę 😂. Podobne kryteria tyczą się spacerówki i fotelika, które są w zestawie. Jak będą wydawały się w miarę porządne to spełnią moje oczekiwania....
Ale piękny 😍 koniecznie daj znać jak się prowadzi, jak wygląda itd 😊 Ja oglądałam Verdi Futuro i się zakochałam w designie.
 
Ja dotychczas raz czułam czkawkę. Około 5 takich rytmicznych podskoków. Co do wózka to zamowilam cybexa priama - poszłam do sklepu i przepadlam 🤷🏻‍♀️ już praktycznie wszystko mam dla dzidziutka, teraz jeszcze to wszystko wyprać i wyprasowac. Do tego mam cukrzyce ciążowa i muszę się kłuć po 5 razy dziennie :(
 
A czy wasze maluchy też w ostatnim czasie mają dość często czkawke? Mój maluch ostatnimi dniami codziennie, czasem nawet 2-3 razy dziennie.
U mnie maluchy mają czkawkę gdzieś od 20tc :) najpierw czułam je bardzo delikatnie, teraz cały brzuch mi skacze :) ale to normalne. Córkę jak nosiłam, to codziennie miała czkawki
 
Ja dotychczas raz czułam czkawkę. Około 5 takich rytmicznych podskoków. Co do wózka to zamowilam cybexa priama - poszłam do sklepu i przepadlam 🤷🏻‍♀️ już praktycznie wszystko mam dla dzidziutka, teraz jeszcze to wszystko wyprać i wyprasowac. Do tego mam cukrzyce ciążowa i muszę się kłuć po 5 razy dziennie :(
hah doskonale Cię rozumie, z mężem weszliśmy do sklepu tylko zobaczyć co mają, a wyszliśmy z Cybex e-priam z napędem :D do tego od razu gondola, spacerówka, nosidło i baza isofix. Szeleństwo
U mnie cukrzyca ciążowa, niedoczynność tarczycy, anemia, infekcja hpv (niewiadomo skąd, bo poprzednia cytologia idealna) i polip doczesnawy także od listopada do dnia porodu zakaz współżycia...
 
hah doskonale Cię rozumie, z mężem weszliśmy do sklepu tylko zobaczyć co mają, a wyszliśmy z Cybex e-priam z napędem :D do tego od razu gondola, spacerówka, nosidło i baza isofix. Szeleństwo
U mnie cukrzyca ciążowa, niedoczynność tarczycy, anemia, infekcja hpv (niewiadomo skąd, bo poprzednia cytologia idealna) i polip doczesnawy także od listopada do dnia porodu zakaz współżycia...

Ja od początku do 24 tez miałam zakaz bo miałam krwiaka który na szczęście się wchłonął. Od wtorku mam insulinę bo rano mam wysokie cukry z kosmosu. Tez wzięliśmy od razu fotelik o bazę i jeszcze się zastanawiam nad takim krzesełkiem ze stokky które rośnie z dzieckiem. Ciężko się opanować 😂
 
reklama
@Kolendra29 to ta moja jest niepoważna. Ja mam cukry rano do 100, zazwyczaj poniżej 96, a dostałam na start 8 jednostek na noc. Po pierwszej dawce insinsuliny rano cukier był 113 (to ewenement, bo praktycznie nigdy nie mam takich cukrów), ale po 5 min 92 i 89, więc wg mnie to raczej był błędny wynik. I co? Diabetolog kazała zwiększyć insulinę do 12 jednostek. Dla mnie to dziwne z deka i już głupieję. Zarejestrowałam się do innego, ale dopiero na 5 maja i nie wiem, co robić do tego czasu :-( :(
 
Do góry