reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2021

Angi_33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2020
Postów
77
Hello, chyba będę mama, kalkulator pokazuje datę 07.07 oby to były szczęśliwe numery. Zdarzył się cud.. Starałam się z mężem 2 lata, przeszłam 3 iui i wczoraj miałam umówiona wizytę przed in vitro ale spóźniał się @ 2 dni i od niechcenia zrobiłam test i przeżyłam szok... 2 kreski... No to robiłam jeszcze 5 innych testów i wynik również pozytywny. Wczoraj testowałam betę i wynik jest 380a progesteron 48, jutro idę powtórzyć. Pozdrawiam przyszłe mamy z lipca
 
reklama
Już jest założony wątek lipcowe mamy 2021 :)
Hello, chyba będę mama, kalkulator pokazuje datę 07.07 oby to były szczęśliwe numery. Zdarzył się cud.. Starałam się z mężem 2 lata, przeszłam 3 iui i wczoraj miałam umówiona wizytę przed in vitro ale spóźniał się @ 2 dni i od niechcenia zrobiłam test i przeżyłam szok... 2 kreski... No to robiłam jeszcze 5 innych testów i wynik również pozytywny. Wczoraj testowałam betę i wynik jest 380a progesteron 48, jutro idę powtórzyć. Pozdrawiam przyszłe mamy z lipca
 
Dziewczyny ostatnia miesiaczke miałam 27.09. 11 listopada byłam na usg ponieważ miałam lekkie krwawienie i tam mi wyliczył dziecko że ma 2.3 mm i nie było tętna jeszcze A dziś ma 2 7 mm i jest widoczne tętno. I zarodek wygląda na 5.5 tyg czy mam się czym martwić?
 
witam ja jestem w 7 tygodniu ciąży , widać tylko sam pęcherzyk teraz mam wizytę 26 listopada i mam nadzieje że będzie zarodek i bijące serce , też wychodzi mi że będę rodzić w lipcu :)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Ja po wizycie po badaniu prenatalnym i jestem załamana. Dzidziutek ma 1387g 30+3 do tego lekarz stwierdził że ma za mały brzuszek do wieku i ilość wód płodowych w dolnej granicy normy. Kazał dużo pić i zobaczymy za 3 tyg. Faktem jest że może i za mało piłam. Poplakalam się oczywiście nie stwierdził typowo hipotrofii ale napisane jest podejrzenie hipotrofii plody
 
Do góry