reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej!
U nas nie ma co narzekać. Mała skończyła 2 miesiące i jest kochanym pogodnym dzieckiem z wieczorna kolką z czym dzielnie walczymy. Niestety moja laktacja się chyba nie rozkręciła na 100% bo muszę dokarmiać :( jedyne co noce są w pełni na piersi …
Moja Córeczka ma naczyniaka z tylu na pleckach. Czy Wasze dzieci maja podobne zmiany? Jesteśmy pod obserwacja pediatry i chirurga :)
Pozdrawiam Was wszystkie 🍀
 
Hej!
U nas nie ma co narzekać. Mała skończyła 2 miesiące i jest kochanym pogodnym dzieckiem z wieczorna kolką z czym dzielnie walczymy. Niestety moja laktacja się chyba nie rozkręciła na 100% bo muszę dokarmiać :( jedyne co noce są w pełni na piersi …
Moja Córeczka ma naczyniaka z tylu na pleckach. Czy Wasze dzieci maja podobne zmiany? Jesteśmy pod obserwacja pediatry i chirurga :)
Pozdrawiam Was wszystkie 🍀
mój ma naczyniaka płaskiego tzw uszczypnięcie bociana z tyłu głowy.
Do 2lat a bywa że nieco dłużej, powinno zniknąć.

W rodzinie jedna dziewczynka miała naczyniaka takiego dość dużego i bardzo czerwonego w okolicy szyi i obojczyka. Zaczął znikać po skończeniu 5lat , nadal go ma ale jest dużo bledszy i mniejszy.
 
My mamy truskawkowego. Jest lekko wypukły i odstaje :) na szczęście na pleckach. Kontrolujemy go co wizytę i właśnie liczę na to ze się wchłonie i zblednie i nic więcej się z niego nie zrobi.
 
Hej Dziewczyny 😊 czy karmiąc kp dziecko wyproznia Wam się kilka razy na dzień? U nas to jest ok 5 kupek nadal. Zastanawiam się czy nie powinno się to unormować. Mamy już skończony 3 miesiac.
 
Hej Dziewczyny 😊 czy karmiąc kp dziecko wyproznia Wam się kilka razy na dzień? U nas to jest ok 5 kupek nadal. Zastanawiam się czy nie powinno się to unormować. Mamy już skończony 3 miesiac.
U nas 1-2 kupki na dobę a już 2 razy było dopiero na drugi dzień. Położna mówiła ze kupek będzie mniej lub dziecko może ich nie robić przez kilka dni. Ale skoro maluszek zachowuje się normalnie i przybiera na wadze to nie ma powodów do niepokoju :)
 
reklama
Do góry