reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ojj jakbyśmy chcieli chociaż jeden ząbek 😊😊 narazie cierpliwie czekamy chociaż jest już coraz ciężej bo Marcelek chce dosłownie wszystko już jeść a niestety bez zębów ciężko to widzę 🤣🤣
 
i jak? mam nadzieję, że wszystko ok

mój też raz dostał lekkich drgawek, ale byłam tak wykończona, że wmówiłam sobie, że mi się przewidziało... w sumie dalej nie wiem czy mi się to przewidziało czy nie...
Narazie obserwować, eeg nie wykazało zmian padaczkowych, usg dobre. W badaniu neurologicznym odruchy prawidłowe (była badana przez 4 neurologów). Dziecko się rozwija adekwatnie do wieku. Czasami dzieci maja wzdrygniecia wynikające z niedojrzałości układu nerwowego i tego się trzymamy 💪 w razie czego mamy skierowanie do szpitala (oby nigdy nam się nie przydało :) ).
Mam nadzieje ze u Was tez wszystko dobrze :)
 
Pytanie .. czy są tutaj mamusie które zmagają się ze skóra atopowa dziecka ? Mam kilka pytań:
1. Jakie kosmetyki stosujecie
2. Jak często nawilżacze skórę dziecka
3. Czy pierzecie wszystkie nowe ubranka
4. Czy faktycznie aż tak trzeba uważać przy rozszerzaniu diety

Chyba to tyle ...
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu już bardzo długo ale widzę, że jeszcze się jakoś trzymajcie👍😉 myślałam, że forum już mało aktywne a jednak znajdujecie czas na pisanie. U nas wszystko dobrze, Alicja rozwija się zgodnie z wiekiem, podejmuje już próby samodzielnego stania bez trzymania się mebli, wstaję i dochodzi już praktycznie wszędzie gdzie może się czegoś złapać, rozszerzanie diety idzie też całkiem nieźle. Spanie... mogłoby być lepiej ale tragedii nie ma😂 w dzień 1-2 drzemki około godziny a w nocy 20-6 z dwoma pobudkami na mleko.
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku i cieszycie się w pełni macierzyństwem🥰 spróbuję czasami tutaj zajrzeć.
...
 
Do góry