reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy was też boli głowa, Boże mnie od jakiegoś czasu codziennie boli głowa, i to dość mocno. Byłam dziś na większych zakupach z mężem w biedronce i stwierdzam że muszę odpuścić zakupy spożywcze większe. Boże myślałam że tam zwymiotuje i zemdleje jednocześnie. Okropnie mi wszystko śmierdziało, mąż nic nie czuł a ja myślałam że zwariuję
Mi w poprzedniej ciąży na początku biedronka tak śmierdziała, że teraz nawet nie będę próbowała tam wchodzić 🙈
 
Cześć dziewczyny,

Tez czeka mnie wizyta w środę, na sama myśl sciska mnie w żołądku 😬
Nie wiem czy któraś tak miała ale moje dolegliwości ( szczególnie mdłości) kilka dni temu ustaly i przez to dodatkowy stres jest.
Wg apki tydzień ciąży to 7+3
 
Cześć dziewczyny,

Tez czeka mnie wizyta w środę, na sama myśl sciska mnie w żołądku 😬
Nie wiem czy któraś tak miała ale moje dolegliwości ( szczególnie mdłości) kilka dni temu ustaly i przez to dodatkowy stres jest.
Wg apki tydzień ciąży to 7+3
Hej, ja też mam w środę wizytę będę 6+3 i tez objawy mi ustąpiły kilka dni temu.
 
reklama
Dziewczyny tak was czytam o tych plamieniach itd i tak siedzę i myślę i jeszcze trochę i zacznę sama świrować.... Noszę wkładkę jak się podcieram to jest czysto ale po pół dnia widzę że na wkładce są jakieś brązowe plamy ale nie sądziłam że to plamienie ale jak was czytam to już sama nie wiem, po nocy wkladka biała a po południu są jakos ta wkładką inna.. Chyba wchodzę w paranoje...
zwróć uwagę czy są brązowe czy bardziej taki ciemny pomarańcz...ja tak miałam w połowie ciąży z synem i mialam infekcje. A kiedy masz wizyte?
 
Do góry