reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
U mnie wszyscy już wiedzą. I tak i tak po mnie widac, a w pracy nie mogę ukrywać ze względu na szkodliwe + zamierzam korzystać z KP I rozporządzeń. Z resztą nie widze większego sensu w ukrywaniu. No ale każdy jest inny, rozumiem, że wiele osób może mieć inaczej czy chociażby inne warunki pracy, które umożliwiają zachowanie informacji dla siebie. Dla mnie też nie było problemem poinformować mojego pracodawcę o ciąży, a za kilka dni powiedzieć że biochemiczna.
Ja jestem w takiej sytuacji że powiedzieć teraz to byłby strzał w kolano. Akurat teraz kończy mi się umowa i będę przedłużać. Nie zamierzam kopać pod sobą dołku 😜
 
@Madzia86G super wieści po wizycie [emoji3590] oby samych takich na forum [emoji4]

Mi też nie założył karty ciąży, jak zapytałam to mówił że jak będę miała zrobione wszystkie badania na które mnie skierował, czyli na kolejnej wizycie ..

Co do piersi ja mam rano taki ból, ciężar że się zastanawiam czy one nie ważą połowę mojej masy [emoji54][emoji1745][emoji1751] muszę szybko wskoczyć w biustonosz bo inaczej nie zniosłabym bólu, w ciągu dnia jest znośnie..
 
reklama
Dziewczyny moja babcia dzisiaj gotowała rosół na swojskiej kurze, booooooże ja tego zapachu nie mogłam znieść. Wyszłam z domu, bo bym zwymiotowała. Dopiero jak babcia z rosołu zrobiła pomidorową to mi przeszło, nawet się najadłam
 
Do góry