reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja nawet nie będę wnikać w ten temat, bo delikatnie mówiąc co się dzieje w Polsce to zart.
@Madzia86G ja jak urodziłam młodego to zawsze cieszyłam się jak ktoś kupował pampersy :) to się zawsze przyda
 
reklama
współczuję tym ktore w tym czasie poronią... będą sie pewnie musiały tłumaczyć z tego...dramat....co dzieje sie z tym krajem...czy ludzie nie widzą do czego zmierza pis? Az tak slepi sa przez te pięćsetki i inne. Dramat. Ogólnie to uważam, ze możliwość głosowania w wyborach powinna być w pewnym wieku zakazana. Jak słyszę tekst babci mojego narzeczonego, ze "teraz to ludzie maja raj i tak dobrze jak w ameryce, a nawet i lepiej" to mi się nóż w kieszeni otwiera 🤦
Nie tyle od pewnego wieku zakazane, co przed urną powi ien być test na poczytalność i inteligencję... Niestety połowa wyborców w tym kraju by nie mogła głosować 😞
 
Do góry