reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Laseczki, czy któraś z Was doświadczyła łagodnego swędzenia i pieczenia oraz powiększonych warg sromowych?
Wizyta dopiero w środę 😬
Posmaruj clotrimazolem. W ciąży jest ok. Może jakaś infekcja ci się przyplątała. Jeszcze możesz w aptece zapytać o Tantum Rosa. To jest do stosowania zewnętrznego. Niweluje swędzenie. Dopytaj o stosowanie w ciąży.
 
reklama
Witam , od jakiegoś czasu Was podczytuję i dzisiaj postanowiłam do Was dołączyć. Termin wg aplikacji 17 lipca, 22 listopada w poniedziałek byłam na usg, z którego wyszedł 7 tydzień, chociaż z aplikacji był 6. Serduszko bije mocno. Wizyty jak dotąd mam co tydzień, pozdrawiam
Hejka, A to podobnie jak ja, 23.11 7tydz. Termin 16 lipiec
 
Czy któraś z Was ma problem z podniesionym poziomem tsh? 2 dni temu dowiedziałam się, że mam ponad 6. Lekarz przepisał mi euthyrox 75. Martwi mnie to. To moja 2 ciąża. Pierwsza była od początku zagrożona, po porodzie olbrzymia niedoczynność tarczycy, po czym po 3 tygodniach brania leków stan zagrażający życie. Po lekach. Miałam duże szczęście, że to wtedy przeżyłam,więc teraz już mnie martwi ta sytuacja 😔
 
Czy któraś z Was ma problem z podniesionym poziomem tsh? 2 dni temu dowiedziałam się, że mam ponad 6. Lekarz przepisał mi euthyrox 75. Martwi mnie to. To moja 2 ciąża. Pierwsza była od początku zagrożona, po porodzie olbrzymia niedoczynność tarczycy, po czym po 3 tygodniach brania leków stan zagrażający życie. Po lekach. Miałam duże szczęście, że to wtedy przeżyłam,więc teraz już mnie martwi ta sytuacja 😔
Ja badałam odrazu po pozytywnym teście (zalecenie lekarza) i wyszło mi 4,24 więc ginekolog zwiększył mi z dawki 75 do 125
 
Witam czy przyrost bety po 48h jest dobry 2500 było a teraz jest 6365
Su
Czy któraś z Was ma problem z podniesionym poziomem tsh? 2 dni temu dowiedziałam się, że mam ponad 6. Lekarz przepisał mi euthyrox 75. Martwi mnie to. To moja 2 ciąża. Pierwsza była od początku zagrożona, po porodzie olbrzymia niedoczynność tarczycy, po czym po 3 tygodniach brania leków stan zagrażający życie. Po lekach. Miałam duże szczęście, że to wtedy przeżyłam,więc teraz już mnie martwi ta sytuacja 😔
Mi rok temu po stracie tsh wyszło 4,6 gdzie zawsze miałam koło 2. ginekolog kazał iść do endo zbić przed następnymi staraniami. Jakieś 2 miesiące temu miałam poniżej 1, a w środę robiłam do pierwszej wizyty u gin badania to tsh już się podniosło do 2,6 wiec pewnie będzie kazał mi trochę zwiększyć dawkę. Aktualnie mam 0,5 przez 5 dni a przez 2 0,75
 
reklama
No właśnie dziewczyny tak czytam, że większość z Was się bardzo stresuje A czy jest ktoś kto się nie stresuje? Nie ukrywam ja należę do takich osób (Jak na razie) na początku nie miałam żadnych objawów wręcz przypływ energii. Dopiero na początku 7 tyg pojawiły się nudności i modlę się żeby się skończyły. Na pierwszej wizycie tylko pęcherzyk teraz czekam na kolejną wizytę ale też spokojnie. Może to że mną jest coś nie tak?
Szczerze to ja podchodzę na razie do tego w miarę na zimno, czuje bardziej ekscytacje przed wizytą niż stres. Jakby się coś stało to na tak początkowym etapie i tak wiele nie można zrobić. Na pierwszej wizycie też widziałam tylko pęcherzyk, teraz idę w poniedziałek i stresuje się tym czy dam radę tam nie wymiotować i wytrzymać, bo czekanie na wizyte do mojego lekarza to kosmos. Mam na 17:15 i pewnie wejdę o 19, ale lekarza nie zmienię. Pewnie jakby się coś złego działo na usg to zaczęłabym się stresować co to będzie, a na razie nie.
 
Do góry