reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny doleciałam bezpiecznie, byłam już na wizycie u lekarza. Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Termin się nie zmienił, jest to 6+2 tc. Wizyty będę miała co tydzień i to zawsze w czwartek. Strasznie cieszę się, że nic się nie stało podczas lotu. Zdążyłam jeszcze na zapalenie choinki w Nowym Jorku. Za dwa tygodnie jak będzie Ok to lecę do LA sprawdzić jak tam się mają sprawy z naszym domem
Super, że bezpiecznie doleciałaś 😉 Co tydzień? I za każdym razem będziesz robić USG? Z tego co czytałam lekarze zalecają "minimalizowanie czasu ekspozycji" nawet mimo tego że badanie USG jest nieinwazyjne i bezpieczne.
 
@BalbinaKwiat jeżeli czujesz, że jest coś nie tak to może warto zastanowić się nad wizyta u psychologa? Czy porozmawiać z kimś od serca? Mam nadzieje, ze będzie Ci lepiej, dawaj znać jak się czujesz
 
Dziewczyny co na infekcje intymną? Przed ciążą brałam gynoxin i maść clotrimazolum. Teraz chyba tylko masc mi zostaje ale sama raczej nie pomoże 😔
witaj w klubie tez sie boryka ale nie pociesze :( . Moja gin przez tel powiedziala ze...nie ma dla nas nic. Podmywac tantum rosa clotrimazolum w ostatecznosci ale glownie...odradza w 1 trym. Jest lek na recepte ( cos na P ) ale ze moja na izolacji a do przychodni sie nie dodzwonilam to zainwestowalam w zwykle najstarsze najlepsze szare mydlo jelen i licze ze pomoze
 
reklama
Do góry