reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Kochane ja po wizycie, wszystko dobrze, bobo super rośnie. 9+4 i z om i usg. Kolejne badania zlecone, pytałam o bóle głowy, pić dużo małymi łykami, mówił że bóle głowy częste przy wysokim progesteronie, ja nie biorę nic prócz pregna, a po teście próg był 26. Bytałam poraz kolejny o nifty i dr mówił żeby się wstrzac, żeby zrobić prenatalne. I uwaga mówił mi że jego zona ma 33 lata, zdrowa kobieta, teraz w listopadzie ur 2 dzidzi i im za każdym razem pappa wychodziła źle. Robili sento zamiast nifty w tych sento wyniki 3,4 dni. I dzidzi zdrowe. No i dziewczyny te które chcą powiedzieć po ptenatalnych tak jak i ja myślałam ale chyba nie doczekam bo prenatalne mam 22,12 a na wyniki pappa czeka się 2 tyg dr mówił. Mówił że jeżeli wyjdą ok nie dzwonią a jak coś nie bardzo zapraszają na rozmowę ale żeby się nie bać. Kolejna wizytę u mojego gin mam po prenatalnch 29.12. Karta ciąży założona
 
Kochane ja po wizycie, wszystko dobrze, bobo super rośnie. 9+4 i z om i usg. Kolejne badania zlecone, pytałam o bóle głowy, pić dużo małymi łykami, mówił że bóle głowy częste przy wysokim progesteronie, ja nie biorę nic prócz pregna, a po teście próg był 26. Bytałam poraz kolejny o nifty i dr mówił żeby się wstrzac, żeby zrobić prenatalne. I uwaga mówił mi że jego zona ma 33 lata, zdrowa kobieta, teraz w listopadzie ur 2 dzidzi i im za każdym razem pappa wychodziła źle. Robili sento zamiast nifty w tych sento wyniki 3,4 dni. I dzidzi zdrowe. No i dziewczyny te które chcą powiedzieć po ptenatalnych tak jak i ja myślałam ale chyba nie doczekam bo prenatalne mam 22,12 a na wyniki pappa czeka się 2 tyg dr mówił. Mówił że jeżeli wyjdą ok nie dzwonią a jak coś nie bardzo zapraszają na rozmowę ale żeby się nie bać. Kolejna wizytę u mojego gin mam po prenatalnch 29.12. Karta ciąży założona
Jezu ja patrzę to same błędy przez słownik. Sorki ale szybko pisze bo szykuje obiad i z córką na zajęcia taneczne zmykam
 
Hej dziewczynki. Pisze pierpierwszy raz . Wczoraj bylam na pierwszym usg 6+4 i pokazal sie sam pęcherzyk 15mm bez zarodka. Czy ktoras tak miała czy to za wczesnie ? Lekarz powiedział zeby sie nie stresowac za tydzien juz moze byc cos widac. Tylko jak tu sie bie nie martwić...
Ja w 5+0 miałam sam pęcherzyk bez pęcherzyka zoltkowego…
W 7+0 już zarodek 11 mm:)
Także spokojnie czekaj do kolejnej wizyty:)
 
Ja mam za parę dni we wtorek. Cały czas miałam spokój, a teraz znowu się martwię że z fizycznych objawów mam tylko te pobolewające piersi i ten niesmak do kawy... i znowu jak idiotka się martwię, że brzuch nie nie boli, nic mnie nie kłuje ... ech 😩
Ja tez już nie mam takich objawów, a przede mną pierwsza wizyta… tzn objawy mam i to takie ze zastanawiam się czy powinnam w ogóle wychodzić z domu. A już w ogóle poruszać się samochodem. Jestem mega rozkojarzona… dzisiaj nie wjechalam w bramę wjazdowa. Jestesmy w trakcie robienia ogrodzenia i ja sobie przejechałam po murku, który jest owszem na równi z kostka z tym ze droga jest o wiele niżej… ja poprostu nie wiem jak to zrobiłam. JesZcze jechałam męża autem i na moje pecha widział co odpierdzielilam na kamerach… 😂 nic mu nie mówię ale serio zastanawiam się czy powinnam do auta wsiadać. Mąż już sam mi powiedział ze zauważył ze coś ze mną nie tak… nagminnie np tez zostawiam klucze w drzwiach i to od zewnatrz…
 
reklama
Do góry