reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

W ciąży ma nie tylko działanie przeciwzakrzepowe. Acard (a ogólnie chodzi o kwas acetylosalicylowy) zmiejsza ryzyko stanu przedrzucawkowego u kobiet z grup ryzyka i hipotrofii płodu.
Dziewczyny na co jest ten acard w ciąży ? zastanawia mnie to bo kilka z was to bierze, albo brało i lekarz wam to przepisał ...
 
reklama
Dziewczyny a czy któraś z Was ma problem z zatrzymującą się woda?
Myślicie ze w ciąży można pic pokrzywe?
Ja mam ten problemna codzień ale chwilowo jakimś cudem mi się to zmniejszyło.

Co do herbat to czytałam tyle różnych opinii ze już głupia z tego jestem. Na jednej stronie pisze, że herbata z pokrzywy jest wskazana bo zawiera różne cenne rzeczy jak np żelazo, a znowu na innej czytam że jest niewskazana bo może powodować poronienie ... masakra.
Najlepiej to chyba iść do apteki i tak zapytać farmaceutę ( nie wiem czy wszędzie ale np w mojej najbliższej aptece babki są bardzo obcykane i o co by je nie zapytać to od razu wiedzą co polecić albo czego nie brać ) - w aptekach też mają różne herbaty ziołowe.
 
Cześć wszystkim. Przeczytałam wszystkie wpisy na forum i postanowiłam do was dołączyć.
Nazywam się Ola, mam prawie 22 lata. Mieszkam w Warszawie. Jestem w 6+5 tygodniu ciąży. Termin mam na 26 lipiec 2022. Z dzidziusiem wszystko jest w porządku. Cieszę się bardzo, że jest to forum. Przynajmniej można się wygadać i wgl. Wizyty będę miała co 2 tygodnie


@Mamusia_2022 bardzo mi przykro z powodu straty. Twój mąż jest bardzo niesprawiedliwy. Mam nadzieje że już się ogarnął i wrócił do domu

A propo szczepionek na COVID to ja jestem przeciwna. Sama się nie szczepiłam i szczepić się nie zamierzam. Moja rodzina już to przechodziła i było wszystko ok
 
Jestem po wizycie... wczoraj dużo się działo więc nie miałam czasu się odezwać... Mam lekki zastój moczu w prawej nerce... Mam brać tabletki i dużo pić i zgłosić się do kontroli za 3 miesiące... czy któraś mamusia tak miała i jak się to skończyło?
 
Cześć wszystkim. Przeczytałam wszystkie wpisy na forum i postanowiłam do was dołączyć.
Nazywam się Ola, mam prawie 22 lata. Mieszkam w Warszawie. Jestem w 6+5 tygodniu ciąży. Termin mam na 26 lipiec 2022. Z dzidziusiem wszystko jest w porządku. Cieszę się bardzo, że jest to forum. Przynajmniej można się wygadać i wgl. Wizyty będę miała co 2 tygodnie


@Mamusia_2022 bardzo mi przykro z powodu straty. Twój mąż jest bardzo niesprawiedliwy. Mam nadzieje że już się ogarnął i wrócił do domu

A propo szczepionek na COVID to ja jestem przeciwna. Sama się nie szczepiłam i szczepić się nie zamierzam. Moja rodzina już to przechodziła i było wszystko ok
Witaj ;) ja jestem 6+4 wiec prawie tak samo ;)
 
Cześć wszystkim. Przeczytałam wszystkie wpisy na forum i postanowiłam do was dołączyć.
Nazywam się Ola, mam prawie 22 lata. Mieszkam w Warszawie. Jestem w 6+5 tygodniu ciąży. Termin mam na 26 lipiec 2022. Z dzidziusiem wszystko jest w porządku. Cieszę się bardzo, że jest to forum. Przynajmniej można się wygadać i wgl. Wizyty będę miała co 2 tygodnie


@Mamusia_2022 bardzo mi przykro z powodu straty. Twój mąż jest bardzo niesprawiedliwy. Mam nadzieje że już się ogarnął i wrócił do domu

A propo szczepionek na COVID to ja jestem przeciwna. Sama się nie szczepiłam i szczepić się nie zamierzam. Moja rodzina już to przechodziła i było wszystko ok
witaj.
Ja też nie będę się sczepić i nie zamierzam, chyba że wezmą mnie siłą.
U mnie dzisiaj podobnie 6+4
 
witaj.
Ja też nie będę się sczepić i nie zamierzam, chyba że wezmą mnie siłą.
U mnie dzisiaj podobnie 6+4
Witam wszystkich ☺ u mnie też dzis z apki 6t+4 dni :) w czwartek mam wizytę już nie mogę się doczekać, 🥰🥰🥰 mam nadzieję że wszystko jest ok, piersi mnie już nie bolą bardzo leciutko, mąż piecze schaby i mi śmierdzi w całym mieszkaniu 🤢🤢🤢
Wczoraj byliśmy na urodzinach dzień szybko przeleciał zjadłam kawałek ciasta i potem tylko kolacje o dziwo bo ja zawsze dużo jem a wczoraj tylko troszkę. Dziewczyny jak sie dziś czujecie? Mnie męczy kaszel ale tak jest ok ☺
 
reklama
U mnie też kaszel się pojawił, taki suchy.
Mam wizytę u ginka we wtorek to go chcę właśnie podpytać o leki na kaszel, gorączkę, bóle głowy, ... co mogę brać w ciąży.
No i koniecznie muszę zapytać jak w moim wypadku wygląda sytuacja z seksem, bo w ostatnich paru dniach już miałam z siebie wyjść 🥴 a bez pozwolenia nie chcę ryzykować .

My wczoraj u szwagra na Barbórce byliśmy, ale się ucieszyłam gdy jego żona powiedziała że (ta-daaaam!) sernik upiekła 🤩🤩🤩
 
Do góry