reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
sory że tak szczerze wam napisałam o tej masturbacji, ale ja jestem szczera do bólu i opowiadam wszystko
Kochana, ja tu już z kilka dobrych razy pisałam jaką mam chcicę i że muszę we wtorek gina zapytać czy już mogę ( bo wyszły mi komplikacje i miałam się kategorycznie powstrzymać ) bo mam chcicę jak goniąca się s*** ...
Ja się ledwo co powstrzymuję 😣😖
więc ja ci wierzę, że ci to pomogło.
 
Kochana, ja tu już z kilka dobrych razy pisałam jaką mam chcicę i że muszę we wtorek gina zapytać czy już mogę ( bo wyszły mi komplikacje i miałam się kategorycznie powstrzymać ) bo mam chcicę jak goniąca się s*** ...
Ja się ledwo co powstrzymuję 😣😖
więc ja ci wierzę, że ci to pomogło.
Ja jak pierwszy raz byłam u gina na wizycie w 4 tygodniu to Pan doktor powiedział, że mamy się powstrzymać do 6 tygodnia… myślałam że zwariuje, normalnie robiliśmy to codziennie a później przerwa. Ja już chciałam zrobić cokolwiek aby sobie ulżyć ale dziecko jest najważniejsze. Teraz jak się dopadłam do chłopaka to myślałam że go zajeżdżę 😂😂
 
Jak wam minęła niedziela ? U mnie nuda, nuda, nuda. Nigdzie nie chciało mi się ruszyć, bo wymiotowałam pół dnia i do tego doszła mi infekcja intymna. Piecze mnie wszystko i swędzi. Szczerze? Jedynie seks pomógł mi na to swędzenie. A jak zaczęło mnie swędzieć w środku to musiałam prosić mojego chłopa o palcówkę bo już wytrzymać nie mogłam, a jak mnie masturbował to lepiej mi się zrobiło. Jutro idę do gina sprawdzić co się dzieje
Byłam na „dziewczynach z Dubaju” ale tez nuuuuda 😎😅
 
Dziewczyny które chcą robić nifty umowiłyscie się już? Pisze tam że od 10 tyg, ale jak ja mam 10+1, jutro to jak tam liczą bo wiecie że każdy inaczej. Mi apka mówi 11 i tak też na badaniach krwi napisały. Będę jutro dzwonić dopytac co i jak ale chciałam zapytać kiedy wy idziecie. Ja cały czas się biję z myślami ale jak już podejmę decyzję to chce mieć wynik już przed prenatalnymi a prenatalne mam 22,12
 
reklama
Prenatalne mam 14.01 na krew chce iść tydzień wcześniej (robię pappa)
Dziewczyny które chcą robić nifty umowiłyscie się już? Pisze tam że od 10 tyg, ale jak ja mam 10+1, jutro to jak tam liczą bo wiecie że każdy inaczej. Mi apka mówi 11 i tak też na badaniach krwi napisały. Będę jutro dzwonić dopytac co i jak ale chciałam zapytać kiedy wy idziecie. Ja cały czas się biję z myślami ale jak już podejmę decyzję to chce mieć wynik już przed prenatalnymi a prenatalne mam 22,12
 
Do góry