reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny które chcą robić nifty umowiłyscie się już? Pisze tam że od 10 tyg, ale jak ja mam 10+1, jutro to jak tam liczą bo wiecie że każdy inaczej. Mi apka mówi 11 i tak też na badaniach krwi napisały. Będę jutro dzwonić dopytac co i jak ale chciałam zapytać kiedy wy idziecie. Ja cały czas się biję z myślami ale jak już podejmę decyzję to chce mieć wynik już przed prenatalnymi a prenatalne mam 22,12
Czy NIFTY umawia się u ginekologa?

Czy możemy ponownie poruszyć temat Pappa czy NIFTY co robicie? Dopiero nauczyłam się co to jest, wtedy jeszcze nie ogarnialam.

Czy wszystkie robicie dodatkowe badanie poza usg pod katem wad genetycznych?
 
Czy NIFTY umawia się u ginekologa?

Czy możemy ponownie poruszyć temat Pappa czy NIFTY co robicie? Dopiero nauczyłam się co to jest, wtedy jeszcze nie ogarnialam.

Czy wszystkie robicie dodatkowe badanie poza usg pod katem wad genetycznych?
Prenatalne- wiadomo, robię bo mam 35 lat.
Ale Pappa i Nifty odpuszczam.
 
Jak wam minęła niedziela ? U mnie nuda, nuda, nuda. Nigdzie nie chciało mi się ruszyć, bo wymiotowałam pół dnia i do tego doszła mi infekcja intymna. Piecze mnie wszystko i swędzi. Szczerze? Jedynie seks pomógł mi na to swędzenie. A jak zaczęło mnie swędzieć w środku to musiałam prosić mojego chłopa o palcówkę bo już wytrzymać nie mogłam, a jak mnie masturbował to lepiej mi się zrobiło. Jutro idę do gina sprawdzić co się dzieje
Seby chłopa teraz nie swedzialo
😂
 
Ja usg prenatalne, pappa myślę się nie zgodzić, i dlatego myślę poważnie o nifty. Będę jutro dzwonić. Mój gin mówi poczekać co pappa powie ale o tym pappa czytałam większość negatywnych opinii. No i ktoś wczoraj dał fajne reportaż z pytania na śniadanie o pappa
 
Ja usg prenatalne, pappa myślę się nie zgodzić, i dlatego myślę poważnie o nifty. Będę jutro dzwonić. Mój gin mówi poczekać co pappa powie ale o tym pappa czytałam większość negatywnych opinii. No i ktoś wczoraj dał fajne reportaż z pytania na śniadanie o pappa
Tak profesor Węgrzyn ze Żwirki w Warszawie.
 
Ja będę robić USG prenatalne i pappa ze względu na wiek (35 w przyszłym roku) tak zaleciła mi moją ginekolog. Nie jestem przekonana do pappa ale myślę, że będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry