reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść 🤦‍♀️ I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie 😩
Dosłownie dziś pierwszy raz mialam to samo,obudziłam się o 3 na siku i głód mnie złapał jak nigdy. Również miałam sen że krwawie w ogóle głupie sny ponoć możemy mieć gdzieś to wyczytałam.
 
reklama
Krzywej nie mialam zleconej glukoza 70 w krwi a w moczu brak więc nie stresuje się:). Zauważyłam że rzeczywiście dzień przed badaniem zjadłam mało bo źle się czułam,A kartony uwalnia wątroba również przy głodzie. Przynajmniej mam nadzieję że jest jak mysle
Ketony w moczu pojawiają się też przy niekontrolowanej cukrzycy ciążowej. Badałaś poziom glukozy na czczo? Robiłaś już krzywą?
 
Krzywej nie mialam zleconej glukoza 70 w krwi a w moczu brak więc nie stresuje się:). Zauważyłam że rzeczywiście dzień przed badaniem zjadłam mało bo źle się czułam,A kartony uwalnia wątroba również przy głodzie. Przynajmniej mam nadzieję że jest jak mysle
Nie kartony tylko ketony🤣
 
Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść 🤦‍♀️ I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie 😩
A dajcie spokój, mnie to np zaczyna kapkę denerwować. Jeszcze niedawno gdyby ktoś to napisała tobym stwierdziła że nieeee ja jakoś absolutnie czegoś takiego nie mam , śpię całą noc. Ale nie, bo od... no spokojnie od ponad tygodnia codziennie budzę się w nocy tak około 2-3 i tak mnie ssie z głodu, że nie wytrzymam 😫
parę razy próbowałam o tym nie myśleć, żeby nie wpaść w nałóg podjadanie ALE SIĘ NIE DA ... 🤦‍♀️ muszę mieć danio albo banana pod ręką bo nie usnę a jak jestem potem jeszcze bardziej glodna to mam wrażenie że robi mi się niedobrze, w ciągu dnia to samo.
Zauważyłam, że jak co jakiś czas coś przekąszę ( owoc, jogurt, kanapkę, gesty sok.. ) to jest bardzo ok, ale jak raz pojechaliśmy coś załatwiać i dośc dobrych kilka godzin nic nie jadłam to po powrocie do domu byłam bardziej nerwowa, ściskało mnie w brzuchu, miałam wrażenie że coś mi w gardle stoi i było to nieprzyjemne.

Sny to jest jeden wielki ... Jezu nie wiem co. Raz mam non stop sny erotyczne , a ostatnio ciagle śni mi się szefowa i się z nią wiecznie kłócę.
 
A w ogole to jestem dziś strasznie rozchwiana emocjonalnie.
Rano obudziłam się strasznie nerwowa bo się pól nocy z szefową kłóciłam i w sumie nadal o tym nie mogę przestać myśleć, teraz słucham radia rmf classic i co jakaś piosenka to beczę jak nienormalna .

A jeszcze zapytam.o tę krzywą cukrową bo mi lekarz na razie nic nie mówił, czy jeśli ja mam glukozę prawidlową to ta krzywa jest obowiązkowa czy zleca się je tylko wtedy gdy jest coś nie tak ?
 
😂 wczoraj byłam na wizycie, i już miałam się pytać czy owulacja była z lewego jajnika i czy dzieciątko jest tam umiejscowione bo mnie tam pobolewa, ale lekarz mnie uprzedził i wypalił „dzidziuś pochodzi z prawego jajnika” 😂😂😂 także… myśle ze zle sobie to chcemy tłumaczyć.
Hehehe no to się pomylilam ale ja owu na bank z lewego mialam bo nie dość że tydz przed bylzm u gina to mówił że w lewym pęcherzyk mam a później z lewej strony jak zwykle mnie bolało w dzień owulacji
 
A w ogole to jestem dziś strasznie rozchwiana emocjonalnie.
Rano obudziłam się strasznie nerwowa bo się pól nocy z szefową kłóciłam i w sumie nadal o tym nie mogę przestać myśleć, teraz słucham radia rmf classic i co jakaś piosenka to beczę jak nienormalna .

A jeszcze zapytam.o tę krzywą cukrową bo mi lekarz na razie nic nie mówił, czy jeśli ja mam glukozę prawidlową to ta krzywa jest obowiązkowa czy zleca się je tylko wtedy gdy jest coś nie tak ?
Jeśli glukoza na czczo masz Oki to krzywa około 25 tyg ciazy się robi
 
reklama
Jest obowiązkowa, ale tylko raz w całej ciąży. Ja mam wskazania do dwóch i do końca roku muszę zrobić ją razem z tymi pierwszymi badaniami.
A w ogole to jestem dziś strasznie rozchwiana emocjonalnie.
Rano obudziłam się strasznie nerwowa bo się pól nocy z szefową kłóciłam i w sumie nadal o tym nie mogę przestać myśleć, teraz słucham radia rmf classic i co jakaś piosenka to beczę jak nienormalna .

A jeszcze zapytam.o tę krzywą cukrową bo mi lekarz na razie nic nie mówił, czy jeśli ja mam glukozę prawidlową to ta krzywa jest obowiązkowa czy zleca się je tylko wtedy gdy jest coś nie tak ?
 
Do góry