reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny wyszło mi na ustach zimno u mnie to zupełna norma na jesieni/w zimę tylko zastanawiam się czy i czym moje to smarować? Orientujecie się? [emoji848]
 
Piękne te wasze przyrosty.[emoji7] Ja dziś zrobiłam drugi i siedzę jak na igłach w pracy.[emoji17] Na niczym się nie mogę skupić, dawno nie czułam takiego wewnętrznego strachu..
 
A jaką masz tę pracę ?
Pracuje w biurze , więc praca siedząca.. można powiedzieć że luz, ale... stres,stres i ból pleców .. Przy pierwszej ciąży dość szybko wysłał mnie na zwolnienie ze względu na okropny ból w odcinku lędźwiowym ( praca po 8h ale czasami nawet i 10h w jednej pozycji ).. narazie chce jak najdłużej pracować, ale zobaczymy co czas pokaże..
 
reklama
Do góry