reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy są tu osoby co też nie mogą spać? Ja jak się przebudze to koniec - za dużo myśli w głowie😂
Ja już ze trzy dni spać nie mogę i nie wiem czemu. Co się dzieje
tez jestsescie takie wkurwione? rozgoryczone? poirytowane bez powodu, jak ja ? tez chce was rozerwac? czy tylko mnie :( aaaaaaaaaaaaaaa zaraz oszaleje~!!!!~!~!!
Mnie atakuje moja nerwica lękowa. Już nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Leków na to dziadostwo nie biorę, bo do tej pory sobie radziłam, ale dzisiaj słyszałam na oddziale jak się ktoś kłóci i mi normalnie aż słabo się rob
Dziewczyny czy któraś się zna, może ma czas i by chciała prowadzić kalendarzyk? Fajnie by było pospisywać która kiedy ma wizyty, badania i termin porodu. Co Wy na to?
świetny pomysł
 
🙁 hmm… nie fajnie to wyglada… ja ogólnie od pierwszych objawów ciąży jem mało. Słodycze w ogóle wyeliminowalam i nie jem kolacji bo obiad jemy o 16 i po pierwsze nie jestem już później głodna a po drugie nie mogę bo tragicznie się czuje jak zjem na noc… 3mam kciuki żeby było wszystko okey.
Ja też tak mam.. nie mam ochoty jeść ale lekarz każe jeść regularnie co 3-4 godziny.. Za słodkim generalnie nie przepadam. Jedyny okres gdzie trzęsłam się na widok czekolady to tuż po porodzie. Później okazało isę, że mam ostrą tężyczkę i brakuje mi totalnie magnezu więc wg mnie mój organizm wołał o ten magnez z czekolady.
 
Loo matko! Kawal czlowieka 😂 ale juz nie czytam nawet ile rosnie dziennie zeby sobie nie wkrecac. Zostane przy tym 27.12 chociaz chyba sie pochlastam. Pierwsze usg byly 3 dni mniej, a teraz idzie leb w leb z om.
A to ja bym zostawiła na twoim miejscu :D myślę, że spokojnie badanie pójdzie gładko. I plec też przy okazji może już będzie lepiej widoczna. Ja miałam do przodu, bo z ostatniej miesiączki termin na 10.07, a z usg 2.07 dlatego mnie szybciej wziął:D
 
reklama
Ja też mam takie wrażenie że w poprzednich ciążach mogłam wszystko robić . A teraz nawet po zjedzeniu obiadu muszę poleżeć żeby się ułożyło 🙈

Super , oby już nie wróciły. Ja wczoraj tylko raz wymiotowałam więc też sukces .

Ja będę mi iść pewnie 12.01 i chyba jestem jedną z ostatnich .

Też mam wizyte 3.01, ale ta będzie na NFZ więc sprzęt będzie kiepski ale za to jakieś badania na NFZ dostanę .
Spokojnie, ja jeszcze nawet nie mam ustalonych prenatalnych 😂 muszę teraz zapytać na wizycie
 
Do góry