reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny 😊 dziś znalazłam to forum. Mój termin to 13.07. Wizytę miałam w poniedziałek, z USG wyszedł 10t1d. Lekarz powiedział, że wszystko okej, chociaż mnie martwi tętno, które on określił na oko na 145, może niepotrzebnie czytam ale widzę że w normie są wieksze wartości... Czy któraś z was jednak miała podobnie? Prenatalne mam na 10 stycznia, nie wiem też czy to nie za późno, wiec umówiłam się na 29 grudnia do innego bo i tak potrzebuje zaświadczenie do pracy. Nie spodziewałam się że ten czas ciąży będzie aż tak stresujący 😭 20.12 mam również badanie Nifty, któraś z was się zdecydowała na takie coś?
tez mam termin na 13.07 ;) prenatalne mam 28.12, a nifty miałam wczoraj ☺️
 
Hej dziewczyny 😊 dziś znalazłam to forum. Mój termin to 13.07. Wizytę miałam w poniedziałek, z USG wyszedł 10t1d. Lekarz powiedział, że wszystko okej, chociaż mnie martwi tętno, które on określił na oko na 145, może niepotrzebnie czytam ale widzę że w normie są wieksze wartości... Czy któraś z was jednak miała podobnie? Prenatalne mam na 10 stycznia, nie wiem też czy to nie za późno, wiec umówiłam się na 29 grudnia do innego bo i tak potrzebuje zaświadczenie do pracy. Nie spodziewałam się że ten czas ciąży będzie aż tak stresujący 😭 20.12 mam również badanie Nifty, któraś z was się zdecydowała na takie coś?
i nie ma co się stresować, gdyby bylo coś nie tak lekarz na pewno by coś powiedział
 
Dziewczyny leb mi peka :( wzielam apap bo juz nie wytrzymywalam ale to bylo o 22...i marny efekt. Oklady robie i nadal slabo. Wiem ze niektore z Was czesto sie borykaja jakie macie jeszcze metody zeby ulzylo ?
 
Dziewczyny leb mi peka :( wzielam apap bo juz nie wytrzymywalam ale to bylo o 22...i marny efekt. Oklady robie i nadal slabo. Wiem ze niektore z Was czesto sie borykaja jakie macie jeszcze metody zeby ulzylo ?
Lekarz kazał mi pic kawę albo cole 2 razy pomogło. A tak pozatym zazwyczaj kładę się swiatla gaszę poduszkę na głowę i okno otwarte
 
Hej dziewczyny 😊 dziś znalazłam to forum. Mój termin to 13.07. Wizytę miałam w poniedziałek, z USG wyszedł 10t1d. Lekarz powiedział, że wszystko okej, chociaż mnie martwi tętno, które on określił na oko na 145, może niepotrzebnie czytam ale widzę że w normie są wieksze wartości... Czy któraś z was jednak miała podobnie? Prenatalne mam na 10 stycznia, nie wiem też czy to nie za późno, wiec umówiłam się na 29 grudnia do innego bo i tak potrzebuje zaświadczenie do pracy. Nie spodziewałam się że ten czas ciąży będzie aż tak stresujący 😭 20.12 mam również badanie Nifty, któraś z was się zdecydowała na takie coś?
Ja czekam na wyniki nifty
 
Hej dziewczyny [emoji4] dziś znalazłam to forum. Mój termin to 13.07. Wizytę miałam w poniedziałek, z USG wyszedł 10t1d. Lekarz powiedział, że wszystko okej, chociaż mnie martwi tętno, które on określił na oko na 145, może niepotrzebnie czytam ale widzę że w normie są wieksze wartości... Czy któraś z was jednak miała podobnie? Prenatalne mam na 10 stycznia, nie wiem też czy to nie za późno, wiec umówiłam się na 29 grudnia do innego bo i tak potrzebuje zaświadczenie do pracy. Nie spodziewałam się że ten czas ciąży będzie aż tak stresujący [emoji24] 20.12 mam również badanie Nifty, któraś z was się zdecydowała na takie coś?

Ja robię nifty pro 21.12
 
reklama
Do góry