reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

I lekarz powiedział, że jest ok?
Nie pytałam, sprawdziłam, że nie był badany na kobietach w ciazy. Poszukalam więc wpływ acyklowiru na ciaze i znalazlam badania gdzie nie wykazano różnic pomiędzy grupą kontrolną A kobietami go stosującymi w rozwoju ciąży.

W tamtym poście zrobiłam edycję. Miałam na myśli Zovirax. Vratizolin skończyłam przy ostatniej opryszczce.
 
reklama
Hej!
U mnie ostatnia miesiaczka 04.10. 31.10 dwie kreski i szalenstwo radosci.
Od kilku dni jednak cos mi sie stalo, wszystkie wyniki badan mam w normie itd, ale okrutnie sie stresuje, ze cos moze byc nie tak. Ze dziecku nie bedzie bilo serce, ze poronie...Moze to przez klimat wokol tematu w naszym kraju, nie wiem. Strasznie sie martwie.
Zrobilam bete. 06.11 3733, 09.11 9142.
Czy tylko ja sie tak stresuje? Wizyte mam 15.11. Czy juz czegos sie dowiem?
 

Załączniki

  • IMG_20211110_142330.jpg
    IMG_20211110_142330.jpg
    117,6 KB · Wyświetleń: 42
Cześć Dziewczyny :) po równym roku starań w 12 cyklu udało się! Ostatnia miesiączka 26.09, już po pierwszej wizycie, słyszalne bicie serduszka. Kalkulator „termin” oblicza na 3-4 lipiec wiec na razie jestem tutaj, być może po dokładniejszych badaniach przeniosę się na czerwcowe 🤪
Dodatkowo duży stres, ponieważ 2,5 roku temu poronienie w połowie 7 tygodnia.
Samopoczucie w porządku, wieczorne nudności i duże uczucie rozrywa i miednicy :)
 
reklama
Tylko ze to dopiero teraz endokrynolodzy poszli po rozum. Jak zaczynałam mieć problemy z tarczyca w wieku 19 lat (mocno przytylam nagle, chciało mi się wiecznie spać, potrafilam zaspać na studia na 15) i miałam tsh 4.35 to endo powiedział że w normie i spoko. Długo szukałam takiego który uznał że wc tym wieku to wcale nie jest spoko. Teraz już naprawdę sporo takich co podchodzą do tych norm inaczej i znają międzynarodowe zalecenia. Jednak to nie jest od dawna standard.
No ja się leczę 10 lat a tsh było 3,5
 
Do góry