reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja w 8tc miałam 93, doktor zlecił mnie powtórzyć badanie na następną wizytę ( brałam steryd i mieliśmy nadzieję że to od niego i po odstawieniu spadnie) ale w piątek odebrałam wyniki i mam 97 😭 Narazie nic nie pisałam lekarzowi, w środę mam wizytę i tak rozumiem że czeka mnie krzywa cukrową. Ale już sama od siebie wdrożyła dietę i myślę nad zakupem glukometra
Też miałam 93 w 8 tyg, nie dostałam krzywej, bo mój ginekolog stwierdził, że nie dam rady tego zrobić, skoro cały czas wymiotuję.
 
reklama
oczywiscie czuje sie dzis super i zamiast sie cieszyc to mysle czy cos jest nie tak ehh... czy wy tez tak macie zryty beret :D ?
Też tak mamy 🙂
Tylko że takich dni że objawów nie mam wcale to j mnie nie ma 😂 jak przez kilka godzin nie boli brzuch i piersi, to już wieczorem ból powraca, więc za długo się nie pomartwie 😂
Objawy powinny się zmniejszać, także ciesz się że jest lepiej 🙂
 
Też tak mamy 🙂
Tylko że takich dni że objawów nie mam wcale to j mnie nie ma 😂 jak przez kilka godzin nie boli brzuch i piersi, to już wieczorem ból powraca, więc za długo się nie pomartwie 😂
Objawy powinny się zmniejszać, także ciesz się że jest lepiej 🙂
ja poza bólem głowy i żołądka i tkliwości piersi, to zadnych nie mam. Ani mdłości ani wymiotów, nic :D moja mama i koleżanka tez tak miały wiec się tym pocieszam :D hehe
 
Też tak mam wczoraj wieczorem nie było mi ani niedobrze, ani piersi nie bolały i już miałam stres [emoji85] dzisiaj od rana i piersi bolą i mdli mnie niemiłosiernie więc czuje się źle, ale psychicznie dobrze [emoji85][emoji85][emoji28]
oczywiscie czuje sie dzis super i zamiast sie cieszyc to mysle czy cos jest nie tak ehh... czy wy tez tak macie zryty beret :D ?
 
Hej mamuśki! 😊

@Ewelina& GRATULACJE!!! ❤️

Ja tez spać nie mogłam, do tego rozsadza mi głowę… 😞 corka na zdalnym i do tego wymiotuje… obym ja nie załapała… ostatnio w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży. Oprócz tego ze nie mam okresu to żadnych innych objawow…
 
reklama
Do góry