reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja dzwoniłam na prenatalne zapytać czy mąż może wejść i nie. Nie ważne czy szczepiony. Pani powiedziała że chodzi metraż i nie wpuszczają osób trzecich

U mnie też nie wpuszczają męża z powodu metrażu, ale mam nadzieję, że jak poproszę lekarza, to po cichu pozwoli chociaż na chwilę. Ostatnio tak się udało na normalnej wizycie, a też już był zakaz.
 
Ja teraz będę musiała elektryczny kupić bo wtedy ręczny mialam to tragedia teraz będę mądrzejsza. Zresztą wiele rzeczy zrobię inaczej
Na początku miałam ręczny, ale po zapaleniu kupiłam pojedynczy elektryczny z medeli. Jak chcesz kupić kup podwójny, oszczędza czas, z pojedynczym wieksza zabawa. Karmiłaś tylko odciągając? Ja ujechalam tak tylko 2 miesiące. Najtrudniejszy okres w moim życiu 😅 też mam podejście, że do tematu karmienia muszę zabrać się inaczej. Przed pierwszym dzieckiem myślałam że to żadna filozofia, sama natura...🤣 teraz szykuje się jak na jakąś bitwę z różnymi ewentualnościami 😉
 
Na początku miałam ręczny, ale po zapaleniu kupiłam pojedynczy elektryczny z medeli. Jak chcesz kupić kup podwójny, oszczędza czas, z pojedynczym wieksza zabawa. Karmiłaś tylko odciągając? Ja ujechalam tak tylko 2 miesiące. Najtrudniejszy okres w moim życiu 😅 też mam podejście, że do tematu karmienia muszę zabrać się inaczej. Przed pierwszym dzieckiem myślałam że to żadna filozofia, sama natura...🤣 teraz szykuje się jak na jakąś bitwę z różnymi ewentualnościami 😉
Nie karmiłam normalnie tylko ze przez nakładki przez około 3 miesiace. Ściąganie bo tylko dodatkiem. Karmiłam 9 miesięcy. Ja nam sutki płaskie trochę pomógł wyciągnąć. W szpitalu wogole powiedzieli ze karmić nie będę przez te sutki zamiast pomóc to dobili mnie. Po wyjściu tak się zaparłam że nie było szans zebym nie karmiła dałam radę bez pomocy
 
Ja też się nasyawiam na karmienie jak na wojne [emoji28] syn nie był wcale karmiony piersią - dostałam w szpitalu leki, po których nie mogłam karmić. Potem jak leki odstawiłam to młody już nie chciał zupełnie złapać piersi. Laktator miałam canpola elektryczny i do ściągania się nadal bez problemu. Teraz przy dwójce dzieci tez pewnie pomyśle o podwójnym - to skróci to moja niedostępnosc o połowę
Na początku miałam ręczny, ale po zapaleniu kupiłam pojedynczy elektryczny z medeli. Jak chcesz kupić kup podwójny, oszczędza czas, z pojedynczym wieksza zabawa. Karmiłaś tylko odciągając? Ja ujechalam tak tylko 2 miesiące. Najtrudniejszy okres w moim życiu [emoji28] też mam podejście, że do tematu karmienia muszę zabrać się inaczej. Przed pierwszym dzieckiem myślałam że to żadna filozofia, sama natura...[emoji1787] teraz szykuje się jak na jakąś bitwę z różnymi ewentualnościami [emoji6]
 
reklama
Nie karmiłam normalnie tylko ze przez nakładki przez około 3 miesiace. Ściąganie bo tylko dodatkiem. Karmiłam 9 miesięcy. Ja nam sutki płaskie trochę pomógł wyciągnąć. W szpitalu wogole powiedzieli ze karmić nie będę przez te sutki zamiast pomóc to dobili mnie. Po wyjściu tak się zaparłam że nie było szans zebym nie karmiła dałam radę bez pomocy
U mnie dokładnie to samo. Pierwsza córa to tylko mc bo zero pomocy od położnych, przy drugiej się zaparłam i 5 mcy z nakładkami ale bardzo bolało. Jestem dumna z tych 5 mcy. Teraz u nas jest nowa położna, liczę że pomoże i się uda
 
Do góry