reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja dziewczyny jestem trochę zestresowana… przy podcieraniu zauwazylam krew…. Żywa. Nie wiem czy jakieś naczynko mi pękło. Miałam ostatnio zaparcia i myślałam ze nawet będzie hemoroid a dzisiaj ta krew… ale była ewidentnie z pochwy… trochę większa ilość. Byłam gotowa już jechac na sor, ale jak narazie więcej się nie pojawia. Jedynie takie delikatnie brązowe niteczki w śluzie… znikome ilości. Mam nadzerke, czy acard może wzmagać krwawienie z niej? Zobaczę co będzie w nocy. I chyba jutro wcisnę się do ginekologa żeby sprawdzic czy ok… miałam już taka sytuacje z krwią przed pierwsza wizyta ale wtedy gin powiedział ze czasami pęknie właśnie naczynko i tak sie dzieje… nie chce panikować… ale w poprzednich ciążach nic takiego sie nie działo a tu takie psikusy…
 
Dziewczyny miewacie kłucie w jajnikach? Cos pamietam ze bylo pisane. Ja do tej pory nie mialam ale teraz czuje takie klucie w obu ze az sie przestraszylam
Ja dzisiaj mam jakas masakra z kluciami. Bol nie bol bo już sama nie wiem co to jest raz kluje raz ciągnie. Mam wrażenie że to po wczorajszym kichaniu i smarkania mi się coś nam naciagnelo. Ale uczucie wywołujące u mnie jakiś niepokój
 
Ja jutro rano jadę na nifty pro jak zwykle odegram cyrk z mdleniem przy pobieraniu krew, a potem się zacznie stres w oczekiwaniu na wyniki mam nadzieje, że będą szybko [emoji3063]
 
Hej dziewczyny! Nie jestem w stanie nadrabiać tak szybko produkujecie !
Byłam dziś na prenatalnych na NFZ ze skierowania wg lekarki wszystko prawidłowo i prawdopodobnie dziewczynka !
Jutro mam drugie prenatalne już prywatnie u dr Wiechecia (Kraków) to jest super specjalista wiec bardziej polegam na jego zdaniu i czekam z niecierpliwością ;)
Ktoś mi streści wcześniejsze strony ? Było już jakieś prenatalne ;)?
 
Super. Jak mogę zapytać - haha masz budowę ciała że już przez brzuch się udało?
Ja już po wizycie. Kamień z serca, wszystko dobrze. Miałam już usg przez brzuch [emoji846] maleństwo ma 2,73 cm, serduszko pięknie bije. Mąż mógł wejść ze mną, machało do nas rączkami [emoji16][emoji3059] prenatalne będę mieć 12 stycznia [emoji846]
 
reklama
ja się nie przyczepiam, ale porównywanie karmienia MM do chemicznego pomidora z szklarnii? No chyba trochę nie na miejscu.
Ja tam zrozumiałam. Ja nie jestem jakas fanatyczką KP ani nie oceniam ludzi którzy karnia MM. Wiec jak mi się chce pomidora ze szklarni zima to go jem. Ale są ludzie którzy widza tylko naturę tylko KP tylko pomidor z naturalnych źródeł. Dla niektórych i tu chyba dla @Hanaśmietana karmienie MM jest zle sztuczne itd wiec Oki ile ludzi tyle opini. Sory za wtrącenie się w wymianę zdań:)
 
Do góry