reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Heh dziewczyny u mnie lipa totalna … wyniki przyszły i z bety 550 spadło na 470. Progesteron z 22 wzrósł na 70. Wystraszyłam sie że to ciąża pozamaciczna i pojechałam wczoraj wieczorem do gina, który zbadał mnie i powiedział że widzi ładny pecherzyk ciążowy a takie pęcherzyki widzi się zazwyczaj przy becie od 1000 w górę. Stwierdził że to bardzo dziwna sytuacja i zasugerował nawet bład w laboratorium, prosił abym powtorzyla w innym. Jestem załamana bo nie wierze w takie błedy i mysle ze chyba po prostu probowal mnie pocieszyc dajac cień nadziei. :-(((
 
reklama
Eeee tam, okłamywał by ciebie że jest pęcherzyk ? A może to faktycznie błąd laboratorium i wszystko gra ? Zrób test w innym laboratorium i nie stresuj się bo to ci nie pomoże. Odpoczywaj na spokojnie i skup się na jego słowach : że widzi pęcherzyk a ten pojawia się od 1000 w górę.
 
Eeee tam, okłamywał by ciebie że jest pęcherzyk ? A może to faktycznie błąd laboratorium i wszystko gra ? Zrób test w innym laboratorium i nie stresuj się bo to ci nie pomoże. Odpoczywaj na spokojnie i skup się na jego słowach : że widzi pęcherzyk a ten pojawia się od 1000 w górę.
Dziękuję za pocieszenie😘 nie okłamywałby mnie bo znam go to jest mój zaufany profesorek dużo mi w życiu pomógł. Zdjęcia pęcherzyka mam wydrukowane i widziałam na obrazie usg że był w macicy. Jutro zrobie badanie w innym labo. Zastanawiam się też czemu jak beta spada to progesteron rośnie ? Trzymajcie kciuki….jutro się wyjaśni.
 
Heh dziewczyny u mnie lipa totalna … wyniki przyszły i z bety 550 spadło na 470. Progesteron z 22 wzrósł na 70. Wystraszyłam sie że to ciąża pozamaciczna i pojechałam wczoraj wieczorem do gina, który zbadał mnie i powiedział że widzi ładny pecherzyk ciążowy a takie pęcherzyki widzi się zazwyczaj przy becie od 1000 w górę. Stwierdził że to bardzo dziwna sytuacja i zasugerował nawet bład w laboratorium, prosił abym powtorzyla w innym. Jestem załamana bo nie wierze w takie błedy i mysle ze chyba po prostu probowal mnie pocieszyc dajac cień nadziei. :-(((
Po 78h robiłaś? Może Ci zero obcięli w tym drugim wyniku 🙃
 
Laski ja się czuje jak totalne g. Serio, mdłości męczą mnie masakra, zawroty głowy, bóle głowy, raz gorąco, raz zimno że mnie trzęsie. Macie jakieś pomysły na mdłości. Już kilka razy tuliłam koleżankę WC 😞, w poprzednich ciążach takie objawy mialam po 8 tyg i nie aż tak intensywne jak teraz, no chyba że im człowiek starszy tym gorzej 😜
 
reklama
Heh dziewczyny u mnie lipa totalna … wyniki przyszły i z bety 550 spadło na 470. Progesteron z 22 wzrósł na 70. Wystraszyłam sie że to ciąża pozamaciczna i pojechałam wczoraj wieczorem do gina, który zbadał mnie i powiedział że widzi ładny pecherzyk ciążowy a takie pęcherzyki widzi się zazwyczaj przy becie od 1000 w górę. Stwierdził że to bardzo dziwna sytuacja i zasugerował nawet bład w laboratorium, prosił abym powtorzyla w innym. Jestem załamana bo nie wierze w takie błedy i mysle ze chyba po prostu probowal mnie pocieszyc dajac cień nadziei. :-(((
A oba wyniki są z jednego labolatorim?
 
Do góry