reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dzięki wielkie! Trzeba byś twardym i tak jak piszesz być dobrej myśli bo ten cholerny kortyzol tylko szkodzi maluszkom i nic im nie ułatwia!!! Jesteśmy razem 🍀✊
 
reklama
Cześć :)

jestem tu nowa , termin na koniec lipca :)
21 tydzień, waga dziecka wyszła z usg na prawie 0,5 kg. Nie zauważyłam tej informacji na wizycie, dopiero wyczytałam teraz z badań. Wydaje mi się, że to sporo za dużo jak na ten tydzień. Co o tym myślicie?
 
Cześć :)

jestem tu nowa , termin na koniec lipca :)
21 tydzień, waga dziecka wyszła z usg na prawie 0,5 kg. Nie zauważyłam tej informacji na wizycie, dopiero wyczytałam teraz z badań. Wydaje mi się, że to sporo za dużo jak na ten tydzień. Co o tym myślicie?
Chyba wszystko jest w porzadku. U mnie mala miala prawie 400g w 20 tygodniu takze wszystko w normie :-)
 
Witaj :) jesteśmy w tym samym momencie, tez mam termin na koniec, moja ma 350g i jest drobniejsza ale biometria wskazuje na dobre proporcje. Jeżeli u Cb lekarz nie stwierdził nieprawidłowości to myśle ze jest w porządku.
Powiedz mi czy lekarz oceniał twarz i profil dzidziusia? Bo jak już wspominałam w wypowiedzi wyżej, na wyniku lekarz, profil dziecka kreślił jako utrudniony w ocenie i trochę mnie to martwi :/
 
Pamiętaj ze to tez nie jest waga jakbyś miała wykalibrowaną wagę i położyła dziecko, a jest to szacunek z pomiarów :) wiec dość względna ocena :)
 
Cześć :)

jestem tu nowa , termin na koniec lipca :)
21 tydzień, waga dziecka wyszła z usg na prawie 0,5 kg. Nie zauważyłam tej informacji na wizycie, dopiero wyczytałam teraz z badań. Wydaje mi się, że to sporo za dużo jak na ten tydzień. Co o tym myślicie?
tak jak było to wspomniane to tylko szacunek. U mnie co prawda w 23 tygodniu ale jeden lekarz określił jako 504g a drugi dwa dni pozniej jako 629g. Nie sądzę żeby mała przybrała ponad 100g w dwa dni. Dlatego nie ma co się stresować tymi pomiarami.
 
Olgik, Marinaxxx jak się macie? Jak Wasze maleństwa? Nie odzywacie się.
U nas nic nowego. W poniedziałek mam wizytę u lekarza a potem za 3 tygodnie u kardiologa żeby kontrolować tą wadę serduszka. Powoli rozglądam się już za wyprawka 🙃 polecacie może jakieś strony z artykułami dla małych dzidziusiów ? 🙂
 
U nas nic nowego. W poniedziałek mam wizytę u lekarza a potem za 3 tygodnie u kardiologa żeby kontrolować tą wadę serduszka. Powoli rozglądam się już za wyprawka 🙃 polecacie może jakieś strony z artykułami dla małych dzidziusiów ? 🙂
Czyli wiosna pełną parą 😊
To w poniedziałek razem idziemy, trzymam kciuki ✊
Ja też z chęcią podpatrzę strony z wyprawkami, narazie czytam listy od położnych i mam by kupić co potrzeba a nie tzw gównostojki 🤣
 
reklama
Czyli wiosna pełną parą 😊
To w poniedziałek razem idziemy, trzymam kciuki ✊
Ja też z chęcią podpatrzę strony z wyprawkami, narazie czytam listy od położnych i mam by kupić co potrzeba a nie tzw gównostojki 🤣
Ja już pierwsze ubranka zakupiłam ale połowę będę zwracać bo trochę zaszalalam 😄 właśnie najważniejsze żeby nie kupić za dużo co by później się nie marnowalo 🤗
 
Do góry