reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Laski ja się czuje jak totalne g. Serio, mdłości męczą mnie masakra, zawroty głowy, bóle głowy, raz gorąco, raz zimno że mnie trzęsie. Macie jakieś pomysły na mdłości. Już kilka razy tuliłam koleżankę WC 😞, w poprzednich ciążach takie objawy mialam po 8 tyg i nie aż tak intensywne jak teraz, no chyba że im człowiek starszy tym gorzej 😜
Mnie muli ale póki co bez zwracania :/ Też źle się ciągle czuję. Totalnie zmęczona, raz mi zimno (większość czasu) , później gorąco… ech.. a też do 8 jeszcze daleko. No nic. Musimy dać radę. Teraz 4 dni z juniorem w domu, no.. na 4 dzień jedziemy do mojej koleżanki która ma synka w wieku mojego to dzieci się sobą zajmą trochę, panów oddelegujemy do młodszego a my pogadamy :p

Ja ostatnio mam jakieś wyrzuty sumienia wobec starszego, jak sobie poradzimy, rozkminiam jak będzie jak będzie maluszek i jak będą wyglądać wieczory. Synek bardzo dał nam w kość na początku i nie bardzo sobie wyobrażam co by było gdyby z drugim też tak było :( No jakaś taka zmartwiona ciągle chodzę.
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie zrobić listę, która kiedy ma termin wizyty, powiedzcie co Wy na to i piszcie kogo dopisać 🙂 łatwiej nam będzie zapamiętać i możemy się wspierać szczególnie w tych w dniach. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Widziałam taką listę na czerwcówkach, stąd inspiracja 😜

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

15.11 - @Aniela112 , @natusia.mamusia86
22.11 - @StKarolina , @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1 , @A może by...
24.11 - @Merlot , @Maarimbaa , @Agniecha13
30.11 - @Aaagaa
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie zrobić listę, która kiedy ma termin wizyty, powiedzcie co Wy na to i piszcie kogo dopisać 🙂 łatwiej nam będzie zapamiętać i możemy się wspierać szczególnie w tych w dniach. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Widziałam taką listę na czerwcówkach, stąd inspiracja 😜

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

15.11 - @Aniela112 , @natusia.mamusia86
22.11 - @StKarolina , @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1 , @A może by...
24.11 - @Merlot , @Maarimbaa , @Agniecha13
30.11 - @Aaagaa
Myślę, że jak już będziemy gdzieś bliżej grudnia można by pomyśleć by zamknąć forum i zrobić listę naszych terminów z usg i z om.
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie zrobić listę, która kiedy ma termin wizyty, powiedzcie co Wy na to i piszcie kogo dopisać 🙂 łatwiej nam będzie zapamiętać i możemy się wspierać szczególnie w tych w dniach. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Widziałam taką listę na czerwcówkach, stąd inspiracja 😜

Wizyty u ginekologa 🤰🍀

15.11 - @Aniela112 , @natusia.mamusia86
22.11 - @StKarolina , @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1 , @A może by...
24.11 - @Merlot , @Maarimbaa , @Agniecha13
30.11 - @Aaagaa
Ja mam jutro
 
Dziewczyny pozwoliłam sobie zrobić listę, która kiedy ma termin wizyty, powiedzcie co Wy na to i piszcie kogo dopisać [emoji846] łatwiej nam będzie zapamiętać i możemy się wspierać szczególnie w tych w dniach. Mam nadzieję że nic nie pomyliłam. Widziałam taką listę na czerwcówkach, stąd inspiracja [emoji12]

Wizyty u ginekologa [emoji1768][emoji256]

15.11 - @Aniela112 , @natusia.mamusia86
22.11 - @StKarolina , @Andziulka30+
23.11 - @Cactus1 , @A może by...
24.11 - @Merlot , @Maarimbaa , @Agniecha13
30.11 - @Aaagaa

12.11 [emoji4]
 
reklama
Do góry