reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

My jeszcze czekamy na badanie 3trymestru. Za to jesteśmy po echu serca, pan doktor opisał badanie jako prawidłowe . Od razu człowiekowi lżej :)
Badanie było w 27tc i Mała ma niecały kilogram (trochę drobna ale mieści się w normie). Ja mam 8kg do przodu ;)
 
reklama
Cześć . Nazywam się Anna Krzemińska mam 36 lat jestem pielęgniarka i pisze pracę magisterską na temat : "ocena poziomu wiedzy mężczyzn na temat zaburzeń psychicznych kobiet w połogu". Mój temat pracy wziol się oczewiscie z tego że sama byłam w ciąży a obecnie jestem mamą 4 miesięcznej Emmy. Niestety przeraża mnie świadomość mężczyzn w tym temacie. Bardzo chciała bym go zbadać. Czy mogła bym prosić aby przyszli, obecni tatusiowie wypełnili ankietę i przy okazji się czegoś dowiedzieli. Ankieta jest krótka i łatwa. Z góry dziękuję. Link do: KWESTIONARIUSZ ANKIETY
 
Ja 3prenatalnych nie robiłam.
Dzisiejsza wizyta kontrolna 32+2 - 1800gram.
Moja waga +20kg .
ułożenie pośladkowe.
Magda, i co lekarz na ułożenie dzieciątka?
Moja była ułożona nóżkami w dół i się wczoraj przemieściła poprzecznie 🙈 mam nadzieje ze do porodu obróci się główka w dół …
 
Magda, i co lekarz na ułożenie dzieciątka?
Moja była ułożona nóżkami w dół i się wczoraj przemieściła poprzecznie 🙈 mam nadzieje ze do porodu obróci się główka w dół …
No co, że ma coraz mniej miejsca żeby się przewrócić główką w dół ale że szanse są zawsze nawet do ostatniego dnia.
Że sam miał poród gdy kobieta trafiła z bólami porodowymi, badania, ułożenie pośladkowe = cesarka.
Przygotować wszystko, lewatywę jej zrobili , minęło trochę tego czasu, pacjentce mieli dawać znieczulenie i położna zrobiła jej ostatnie badanie i go woła bo dziecko ma główkę na dole 😶 Więc jednak rodziła naturalnie .
Mojej cioci też się mały obrócił dzień przed porodem.

Także póki się nie obróci to ja się już kwalifikuję na CC i na to mnie zaczyna przygotowywać. Żyje więc teraz codzienną nadzieją że się jednak jeszcze obróci 😉 i będę mogła rodzić naturalnie bo ja akurat nie chcę cc.
 
No co, że ma coraz mniej miejsca żeby się przewrócić główką w dół ale że szanse są zawsze nawet do ostatniego dnia.
Że sam miał poród gdy kobieta trafiła z bólami porodowymi, badania, ułożenie pośladkowe = cesarka.
Przygotować wszystko, lewatywę jej zrobili , minęło trochę tego czasu, pacjentce mieli dawać znieczulenie i położna zrobiła jej ostatnie badanie i go woła bo dziecko ma główkę na dole 😶 Więc jednak rodziła naturalnie .
Mojej cioci też się mały obrócił dzień przed porodem.

Także póki się nie obróci to ja się już kwalifikuję na CC i na to mnie zaczyna przygotowywać. Żyje więc teraz codzienną nadzieją że się jednak jeszcze obróci 😉 i będę mogła rodzić naturalnie bo ja akurat nie chcę cc.
Ja tez CC nie chce :). Trzeba mieć nadzieje ze będzie jak napisałaś :) w tygodniu mam swojego lekarza to dokładnie mi powie co i jak :) ale ewidentne czuje ja poniżej lini pęka. Dzisiaj zaczynam 29TC to niby jeszcze chwile ma by ustawić główką. W 31 TC mam jeszcze USG 3trymrstru.
 
Dziewczyny czy wy chodzicie na jakies wizyty do polożnej? Bo ja powiem szczerze troche sie z tym zagapilam i dopiero bede skladac deklaracje i sie zastanawiam czy od razu mam na jakas wizyte zapisac czy to jest zbedne. W sumie chodze do ginekologa co 3 tygodnie i na szkole rodzenia takze nie mam jako takich pytan jak narazie.
 
Dziewczyny czy wy chodzicie na jakies wizyty do polożnej? Bo ja powiem szczerze troche sie z tym zagapilam i dopiero bede skladac deklaracje i sie zastanawiam czy od razu mam na jakas wizyte zapisac czy to jest zbedne. W sumie chodze do ginekologa co 3 tygodnie i na szkole rodzenia takze nie mam jako takich pytan jak narazie.
Ja np nie chodzę.
Mam wizyty u lekarza co 3tyg, teraz juz co 2tyg. Na szkołę rodzenia nie chodziłam.
W tę sobotę jedziemy z mężem na Dzień Otwarty Porodówki do szpitala gdzie chciałabym rodzić.
 
reklama
Tez nie chodzę, uczęszczam do szkoły rodzenia, regularne chodzę do lekarza. Ogólnie nikt nawet nic nie wspomina o wizycie u położnej a jestem już pod patronazem położniczym. Jedyne nad czym się zastanawiam to fizjoterapeutka urologiczna.
 
Do góry