reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Czytałam że do szpitala należy spakować potwierdzenie zatrudnienia, czyli co?
Serio ? 😮
Pierwsze słyszę. U mnie na pewno czegoś takiego nie ma na liście wymaganych dokumentów.
Numer NIP pracodawcy to owszem bo muszą wystawić zwolnienie dla pracodawcy by dostać macierzyński ( czy się mylę ? ) ale potwierdzenie zatrudnienia ?
 
Ostatnia edycja:
Serio ? 😮
Pierwsze słyszę. U mnie na pewno czegoś takiego nie ma na liście wymaganych dokumentów.
Numer NIP pracodawcy to owszem bo muszą wystawić zwolnienie dla pracodawcy by dostać macierzyński ( czy się mylę ? ) ale potwierdzenie zatrudnienia ?
Ale ezpitao nie wystawia zwolnienia a tylko zaswiadczenie ze sie urodziło wiec nie potrzeba niczego.
A jeśli wystawia l4 elektronicznie to tez automatycznie sie tam wyświetla gdzie jest sie zatrudnionym wiec tez nie trzeba nosic ze sobą NIP.
 
Dziewczyny czy wy chodzicie na jakies wizyty do polożnej? Bo ja powiem szczerze troche sie z tym zagapilam i dopiero bede skladac deklaracje i sie zastanawiam czy od razu mam na jakas wizyte zapisac czy to jest zbedne. W sumie chodze do ginekologa co 3 tygodnie i na szkole rodzenia takze nie mam jako takich pytan jak narazie.
U mnie w przychodni jest tak że po wyjściu ze szpitala idziemy na ośrodek zapisać dziecko do lekarza i wtedy automatycznie dostajemy położna. Nic nie trzeba wcześniej załatwiać no chyba że chcesz się z nią spotykać też przed porodem. Musisz się spytać w swoim ośrodku bądź na ich stronie może coś będzie napisane 😊
 
U mnie w przychodni jest tak że po wyjściu ze szpitala idziemy na ośrodek zapisać dziecko do lekarza i wtedy automatycznie dostajemy położna. Nic nie trzeba wcześniej załatwiać no chyba że chcesz się z nią spotykać też przed porodem. Musisz się spytać w swoim ośrodku bądź na ich stronie może coś będzie napisane 😊
ja mam u siebie tak samo 👍

Jak tam w ogóle wasze samopoczucie mamuśki ? Żwawe, pełne energii, wyspane ? 😅
 
ja mam u siebie tak samo 👍

Jak tam w ogóle wasze samopoczucie mamuśki ? Żwawe, pełne energii, wyspane ? 😅

Spać cała ciążę lubię 😁😁 ale odkąd jest tak ciepło to w nocy spać nie mogę więc w ciągu dnia drzemka jedna jest napewno 😊

Dzisiaj brzuch boli i krocze, jutro jedziemy do lekarza więc się dowiem czy wszystko w porządku. Także dzisiaj dzień leniuchowania 😊
 
A jak tam torby spakowane, torby spakowane?? W którym tygodniu za to się zabrałyście. Ja obecnie 32 tydzień i mam mętlik nie wiem czy już prac, prasować pakować torbę czy jeszcze zaczekać ? Termin na koniec lipca 😊
 
A jak tam torby spakowane, torby spakowane?? W którym tygodniu za to się zabrałyście. Ja obecnie 32 tydzień i mam mętlik nie wiem czy już prac, prasować pakować torbę czy jeszcze zaczekać ? Termin na koniec lipca 😊
Tez mam na koniec lipca, ubranie popralam i poprasowalam. Ale torba jeszcze nie spakowana, chyba to zrobie bo raczej bym nie chciala zeby mąż mnie pakowal jak cos sie wczesniej podzieje ;-)
 
reklama
A jak tam torby spakowane, torby spakowane?? W którym tygodniu za to się zabrałyście. Ja obecnie 32 tydzień i mam mętlik nie wiem czy już prac, prasować pakować torbę czy jeszcze zaczekać ? Termin na koniec lipca 😊
Ja mam termin na 4lipca , ja jestem w sumie spakowana już od 2miesięcy 🤭 Zostały mi przekąski do kupienia.
 
Do góry