reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A co do wyprawki dla dziecka kupowalyscie jakies cieplejsze rzeczy? Bo ja stwierdzilam ze na lipiec to nie bedzie potrzeby ale sama juz nie wiem. Mam jakies bluzeczki, kaftaniki i półspiochy ale zadnych kurtek czy grubszych bluz nie kupowalam
 
reklama
A co do wyprawki dla dziecka kupowalyscie jakies cieplejsze rzeczy? Bo ja stwierdzilam ze na lipiec to nie bedzie potrzeby ale sama juz nie wiem. Mam jakies bluzeczki, kaftaniki i półspiochy ale zadnych kurtek czy grubszych bluz nie kupowalam
Ja mam dosłownie parę rzeczy z długim rękawkiem, a tak to z krótkim rękawkiem.
W sumie mam dwa sweterki do tego.
Musiałoby przyjść wyjątkowo bardzo zimne lato żebym miała kupić jakąś grubszą bluzę.
A jak na razie jest cały czas ciepło i duszno a jeszcze lato się nie zaczęło.
 
Też mam parę rzeczy z długim rękawkiem, ale coś mi się wydaje, że córka będzie leżeć w samym pampersie z pieluszką tetrową na sobie, żeby nie przegrzać 😅 Bardziej boję się, że upały będą i jak tu schłodzić dziecko. ;)
 
Zastanawiam się, czy warto kupić od razu laktator do szpitala, czy jednak liczyć na to, że przystawianie dziecka do piersi wystarczająco pobudzi laktację.
Jak uważacie? Kupiłyście już laktator, czy zostawiacie to na później jeśli będzie problem? :)
ja kupiłam, pomimo, że mam 100% pewności, że na sali będę mieć laktator. Wolę zabrać swój by doradca od razu mi pokazał na moim co i jak. Do tego była mega promocja, więc na pewno na tej inwestycji nie stracę :D
Ogólnie marzy mi się by karmić cycem, ale żeby mały nie miał problemu też z butelką, by chociaż jedno karmienie było taty obowiązkiem ;)
A co do wyprawki dla dziecka kupowalyscie jakies cieplejsze rzeczy?
tak, ale to były takie "dodatki" do głównych zamówień z vinted :D Więc mam parę bluzeczek czy nawet polarowy pajacyk i zimowy kombinezon. Grosze kosztowało, a potem nie będę się stresować, że nagle zimno wyskoczyło, a mały ma same cienkie pajace. Z resztą nasze maluchy podoświadczają ciepełka przez lipiec i sierpień, a wrzesień już może być różny...
 
Ja większość ubranek mam od kuzyna, więc i ciepłe rzeczy się znalazły a i ja spokojna jestem ze jesteśmy gotowi na każdą pogodę bo z tą pogodą to może być różnie.
 
A co planujecie dla dziecka wsiąść do szpitala za ubranka? Bierzecie jakieś ciepłe właśnie czy w razie czego tatuś dowiezie ??
 
Tam gdzie bede rodzic daja ubranka ze szpitala a na wyjscie jakies body wezme tylko. W sumie i tak maz po nas przyjedzie takze w razie potrzeby wezmie jakis kocyk czy cos cieplejszego :-)
 
reklama
Laktator kupiłam ponieważ znalazłam w okazyjnej cenie, a nie chce czekać po porodzie aż mąż kupi (pomoże rozkręcić laktację) no i pewnie dałby sobie wcisnąć najdroższy model. Ciepłych rzeczy mam parę sztuk i raczej w rozmiarze większym- 62
 
Do góry