reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A macie jakies typowe objawy?
Ja sie stresuje bo mnie podbrzusze pobolewa i tak ciagnie, czasami az mnie zegnie. Ale bardzo podobne bole mialam na miesiaczke...
W poniedzialek postaram sie wbic jakoś do ginekologa niech sprawdzi co jest..
No i to bulgotanie w jelitach 🙈
 
Super, to tym bardziej gratuluję [emoji3526] na poprzednim forum kwietniowych mam 2020 urodziłam jako ostatnia, mam nadzieję, że tym razem ktoś ze mną jeszcze zostanie na koniec lipca [emoji86][emoji6]
Ja jestem kwietniowa mama 2020, chociaż miałam być majowa. Dziecię uznało, że 3 tygodnie wcześniej wyjdzie 😅
 
A powiedzcie mi jeszcze ta bete trzeba robic? Jest to moja pierwsza ciąża, z pierwszego cyklu starań i jestem całkowicie zielona w tym temacie 🙈
bhcg to podstawa - musisz zrobić przynajmniej dwa razy w odstępie 48h - jeżeli wynik się nie podwoi to trzeba sprawdzać od razu co się dzieje, oprócz tego progesteron i tsh.
A co więcej to może bardziej doświadczone koleżanki pomogą jak się wyśpią 😊
 
A macie jakies typowe objawy?
Ja sie stresuje bo mnie podbrzusze pobolewa i tak ciagnie, czasami az mnie zegnie. Ale bardzo podobne bole mialam na miesiaczke...
W poniedzialek postaram sie wbic jakoś do ginekologa niech sprawdzi co jest..
No i to bulgotanie w jelitach 🙈
Mnie też podbrzusze pobolewa i ciągnie, ale u mnie to nie są bóle jak na miesiączkę, myślę, że nie ma czym się stresować na zapas jesteśmy w ciąży i to normalne, że coś Nas poboli czy zakłuje, organizm zaczyna się przystosowywać do nowej sytuacji 😊
 
reklama
Do góry