reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Za mną Kopernik nie przemawia, choć wiem że najlepszy jeśli chodzi o skrajne wcześniaki. I ciężko się tam podobno dostać jeśli nie ma się lekarza prowadzącego lub znajomości. A można wiedzieć co nie tak wyszło na prenatalnych i co z dzieckiem aktualnie?
Ja też o Koperniku słyszałam dużo więcej złego niż dobrego. Podobno dbają tam tylko o swoich pracowników, typu lekarki i pielęgniarki lub kogoś od nich.
Jeżeli wszystko będzie dobrze i miałoby dojść do SN to zależy mi na placówce, w której odbywają się porody rodzinne na NFZ, a za dopłata można wynająć pokój z mężem.
 
reklama
Za mną Kopernik nie przemawia, choć wiem że najlepszy jeśli chodzi o skrajne wcześniaki. I ciężko się tam podobno dostać jeśli nie ma się lekarza prowadzącego lub znajomości. A można wiedzieć co nie tak wyszło na prenatalnych i co z dzieckiem aktualnie?
To były bliźniaczki. Miały zespół wad genetycznych zespół Fryns. Według lekarzy powstał on dlatego ze były to bliźniaki jednojajowe i Komorka zle się podzieliła przy tworzeniu. Terminacja w 20 tc. Brak przepony, brak polaczenia między prawa a lewa komora mózgu, wątroba i nerki w płucach, wada serca, rozszczepy warg i podniebienia.
Mój lekarz prowadzący tam pracował i zna wszystkich wiec miałam wszystko pod nos co nie zmienia faktu ze nie polecam.
 
Czy tylko ja się nie stresuję i jedynie cieszę się, że w ogóle się udało zajść w ciążę? Coś ze mną nie tak? [emoji848][emoji28]
Wszystko z Tobą ok..[emoji39][emoji4] każda kobieta inna.. ja aż jestem zła na te moje chore myśli.. z pierwszą przechodziłam dokładnie tak jak Ty teraz. [emoji6] I chciałabym żeby też tak było z tą, może po wizycie się coś zmieni .[emoji4]
 
Cześć dziewczyny,

mam pytanko czy wy czasami tez macie takie napady pragnienia wody?
Ja czasami czuje sie jakbym była na kacu normalnie, tak chce mi się pić
ja tak mam bardzo bardzo często. Jednego dnia mogę nic nie pić a kolejnego wypije Ok 4 litry. Mąż śmiał się, że ja to jestem jak wielbłąd.
 
A Wasi mężowie/partnerzy już wiedzą? U mnie nie było sensu czekać, bo mój mąż był na bieżąco kiedy co ma się wydarzyć, więc element zaskoczenia odpadł mi na starcie 😅
Ja robiłam test 11.11 a mężowi powiedziałam wczoraj. Rano jak wstałam to poszłam zrobić mu śniadanie i na tacy położyłam test
 
reklama
Do góry