reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mi tak wywaliło brzuch że szok. Rano jeszcze wmiare ale wieczór to jak 5 mc. Teraz się wykąpałam ubrałam koszule nocna a mąż że już widać dość mocno i już nie bardzo ukryje za chwilę. U nas wie moja mama i teściowej powiem. Reszta rodziny typu rodzeństwo chciałam po prenatalnch ale zobaczymy czy się uda. Dziś byliśmy u teściowej i tam zjazd był i myślę że już niektórzy coś podejrzewali
 
reklama
Mi tak wywaliło brzuch że szok. Rano jeszcze wmiare ale wieczór to jak 5 mc. Teraz się wykąpałam ubrałam koszule nocna a mąż że już widać dość mocno i już nie bardzo ukryje za chwilę. U nas wie moja mama i teściowej powiem. Reszta rodziny typu rodzeństwo chciałam po prenatalnch ale zobaczymy czy się uda. Dziś byliśmy u teściowej i tam zjazd był i myślę że już niektórzy coś podejrzewali
Tez mnie to dopada wieczorem i czuje sie jak w 3 msc ciazy...
Wzdecia i jeszcze te gazy, okropienstwo. Najgorsze jest to, ze przez te wzdecia ciagnie i pobolewa mnie brzuch. Jednak z drugiej strony chyba lepsze to niz wymioty🙈
W poniedzialek mam wizyte u gina, moze cos poradzi na te dolegliwosci.
 
Tez mnie to dopada wieczorem i czuje sie jak w 3 msc ciazy...
Wzdecia i jeszcze te gazy, okropienstwo. Najgorsze jest to, ze przez te wzdecia ciagnie i pobolewa mnie brzuch. Jednak z drugiej strony chyba lepsze to niz wymioty🙈
W poniedzialek mam wizyte u gina, moze cos poradzi na te dolegliwosci.
Powiedz co ci powiedział może i mnie to pomoże:) właśnie te wzdecia i gazy powodują ciągnięcia I pobolewania brzucha i odrazu panikuje czy wszystko Oki. Do końca ciąży osiwieje przeciez
 
Powiedz co ci powiedział może i mnie to pomoże:) właśnie te wzdecia i gazy powodują ciągnięcia I pobolewania brzucha i odrazu panikuje czy wszystko Oki. Do końca ciąży osiwieje przeciez
Oki, dam znac.
Tez mnie to strasznie stresuje bo mam wrazenie jakby cos bylo nie tak. A wiem, ze to od tego bo jeszcze jezdzi mi strasznie w jelitach. Juz sama nie wiem co mam jesc zeby sie tego pozbyc.
 
My mamy 180 ale z synem max zajmuje 80 [emoji38] chociaż ostatnio zaczął spać w poprzek [emoji6]
My się teraz remontujemy i mam w planie do sypialni wstawic łóżko 180 cm szerokosci. Z gory zakladam, ze Maleńtas będzie dlugo z nami spal, a jak starsze będà miały też potrzebę się w nocy poprzytulać to będzie wygodniej. Osobiście zauważam, że jak dzieci mają gorszy dzień - np. duzo emocji, albo w szkole ktos przykrosc sprawil to szybciej wracacją do dobrego nastroju po nocce z nami [emoji3]
 
Wczoraj temat widzę skupiony w większości na dolegliwościach. Współczuję tym przytulajacym się do WC [emoji17] ja też raczej z tych mniej objawowych, jutro wizyta nawet nie wiecie jak już chce być po.. chce wiedzieć czy wszystko dobrze..
Co do terminu rodzenia - też trochę wolę wiosnę, rodzilam na koniec marca i byłam przez ciśnienie spuchnięta jak balon to boje się jak dojddzie ciepło.. [emoji1745][emoji1751]
Moja 3 latka też wiecznie przylazi między nas. Nie wiadomo ile razy możemy ją przenieść wraca jak bumerang.[emoji23]
Wczoraj wieczorem miałam okropne wzdęcia, ból brzucha i gazy.. mam tak bardzo często wieczorami ale wczoraj pozwoliłam sobie wypić gazowane i chyba to spotęgowało..
Miłej niedzieli dziewczyny.. [emoji8]
 
Ja jestem mega senna a spać nie mogę, co chwilę się budzę, zawsze spałam na brzuchu teraz nie ma szans przez piersi, na bólu znów biodro mnie tak boli że szok. Biodro dokuczało mi bardzo w ciąży z córką ale w 3 trymestrze, nie wiem co jest grane, czy przez hormony. Na plecach nigdy nie spałam teraz próbuje ale znów ten wzdęty brzuch mnie ciągnie. Dziewczyny a co do piersi, macie tak że jedna boli dużo bardziej? Mnie bolą od początku bardzo ale lewa jest jak kamień, oczywiście powiem gin o tym ale wizyta za 2 tyg. Pamiętam że właśnie zawsze w lewej miałam 2 razy tyle pokarmu co w prawej może to temu?
 
reklama
Ja jestem mega senna a spać nie mogę, co chwilę się budzę, zawsze spałam na brzuchu teraz nie ma szans przez piersi, na bólu znów biodro mnie tak boli że szok. Biodro dokuczało mi bardzo w ciąży z córką ale w 3 trymestrze, nie wiem co jest grane, czy przez hormony. Na plecach nigdy nie spałam teraz próbuje ale znów ten wzdęty brzuch mnie ciągnie. Dziewczyny a co do piersi, macie tak że jedna boli dużo bardziej? Mnie bolą od początku bardzo ale lewa jest jak kamień, oczywiście powiem gin o tym ale wizyta za 2 tyg. Pamiętam że właśnie zawsze w lewej miałam 2 razy tyle pokarmu co w prawej może to temu?
Ja z kolejki mam tak jak Ty ale prawa piers. Z mojej opinii mogę powiedzieć że to nie przez pokarm, ale każda kobieta inna więc może u Ciebie tak jest.. ja nie miałam pokarmu więc u mnie to nie ta przyczyną, prawa piers mam większą to może dlatego. [emoji23][emoji1745][emoji1751]
 
Do góry