reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dzień dobry lipcowe mamusie!

Chciałabym do Was dołączyć :) zbieram się do napisania od prawie dwóch tygodni ale ciągle coś. Pęd życia u mnie szybki, czas leci jak szalony.
Praca, dzieciaki, ich przedszkole, szkoła i zajęcia dodatkowe sprawiają, że na wszystko mi brakuje czasu.

Jestem Kasia, rocznik 87, na stanie już dwójka chłopaków- 7 i 5 lat, mąż i pies. Zostałam zdominowana przez męskie towarzystwo ;)
Mieszkam pod Warszawą.
Dziś u mnie 8t1d. Termin na 14.07.
Samopoczucie paskudne...
Pozdrawiam dziewczyny!
 
reklama
Hej dziewczynki. Pisze pierpierwszy raz . Wczoraj bylam na pierwszym usg 6+4 i pokazal sie sam pęcherzyk 15mm bez zarodka. Czy ktoras tak miała czy to za wczesnie ? Lekarz powiedział zeby sie nie stresowac za tydzien juz moze byc cos widac. Tylko jak tu sie bie nie martwić...
 
Hej dziewczynki. Pisze pierpierwszy raz . Wczoraj bylam na pierwszym usg 6+4 i pokazal sie sam pęcherzyk 15mm bez zarodka. Czy ktoras tak miała czy to za wczesnie ? Lekarz powiedział zeby sie nie stresowac za tydzien juz moze byc cos widac. Tylko jak tu sie bie nie martwić...
Kluczowe pytanie w takiej sytuacji, czy lekarz widział pęcherzyk żółtkowy w pęcherzyku ciążowym?
 
Dzisiaj w PNS było o szpitalu w mieście w którym powinnam rodzic powiem wam ze stracha mam szczeze mówiąc Link do: Złe traktowanie na porodówce
Wiesz no, na takie historie też trzeba patrzeć jako hmm... wypadki przy pracy.
W mojej miejscowości jeden ze szpitali ma dość złą opinię i jeśli chodzi o porodówkę to też ma wiele negatywów.
Moja kuzynka kategorycznie odmówiła porodu w tym szpitalu i chciała rodzić w miejscowości obok. Ok, ginekolog nie miał nic przeciwko. Dostała skierowanie do szpitala które sobie wybrała.
No ale życie ma swój scenariusz, zaczęła rodzić i zawieźli ją ekspresowo do najbliższego szpitala czyli do tego którego nie chciała. Była przerażona ale wyjścia już nie było.
I mówi, że w życiu nie da sobie złego słowa powiedzieć o tym szpitalu, że spotkała się w tym ,,złym szpitalu,, z taką wspaniałą opieką ze strony lekarza, położnej i pielęgniarek ...
To po prostu kwestia tego na kogo się trafi.
 
Hej u każdej z nas to kwestia indywidualna. Ja właśnie w 7 tyg miałam częste mdłości a teraz ustępuje i czuję się dużo lepiej. Ciągnięcia i kłucie mam również, ale jak chwilę odpocznę to ustępuje. Ja biorę duphaston 3x1 i podbrzusze boli zdecydowanie mniej. Głowa do góry, niedługo będziemy cieszyć się tym stanem🤗 wróci energia i lepsze samopoczucie
Dziękuję za odpowiedź 🙂 też biorę duphaston tak jak Ty, lekarz od kolejnego poniedzialku kazał mi już brać 2x1, zobaczymy jak to będzie.
 
Wiesz no, na takie historie też trzeba patrzeć jako hmm... wypadki przy pracy.
W mojej miejscowości jeden ze szpitali ma dość złą opinię i jeśli chodzi o porodówkę to też ma wiele negatywów.
Moja kuzynka kategorycznie odmówiła porodu w tym szpitalu i chciała rodzić w miejscowości obok. Ok, ginekolog nie miał nic przeciwko. Dostała skierowanie do szpitala które sobie wybrała.
No ale życie ma swój scenariusz, zaczęła rodzić i zawieźli ją ekspresowo do najbliższego szpitala czyli do tego którego nie chciała. Była przerażona ale wyjścia już nie było.
I mówi, że w życiu nie da sobie złego słowa powiedzieć o tym szpitalu, że spotkała się w tym ,,złym szpitalu,, z taką wspaniałą opieką ze strony lekarza, położnej i pielęgniarek ...
To po prostu kwestia tego na kogo się trafi.
Ale w tym szpitalu tak jest raz na jakiś czas trzeba zrobić szum chyba przed moim pierwszym powodem tez jazda była ze jest źle tam itd ktoś zrobił jakas aferę i lekarze się trochę ogarneli. Fakt nie byli super pomocni bo leżałam tam tydzień przed porodem i każdego poznałam. Jedna lekarkę to chyba jakbym ja na ulicy spotkała to w lep by odemnue dostala taka okropna była drugi lekarz bardzo źle się wypowiadał o moim lekarzy prowadzącym. Ale jakoś wtedy przeżyłam. Teraz widzę znowu zaczyna się jazda i czyje ze jak teraz zrobi się szum to przez jakiś czas będzie Oki
 
Hej dziewczynki. Pisze pierpierwszy raz . Wczoraj bylam na pierwszym usg 6+4 i pokazal sie sam pęcherzyk 15mm bez zarodka. Czy ktoras tak miała czy to za wczesnie ? Lekarz powiedział zeby sie nie stresowac za tydzien juz moze byc cos widac. Tylko jak tu sie bie nie martwić...
Ja miałam taka sytuację w 5+3 tylko pęcherzyk w 7+3 już zarodek z serduszkiem ❤
 
Nie ja krwawiłam w środę tydzień temu i byłam wtedy u lekarza i okazała się ta kosmowka. Teraz mam brązowy śluz tylko nie krwawię już. Ja jestem do niedzieli na izolacji bo mam coronawirusa. Ale mąż może dopiero w środę mnie zawieść do lekarza ja sama nie jestem w stanie wiec środa. Zreszta pani doktor kazała przyjsc za dwa tygodnie wiec akurat będzie równe. Nie wiem
Czego się spodziewać. Tak bardzo chciałabym dobre wiadomosci. Tyle się starałam o ta coaze.
Brązowy śluz to może być stara krew z krwawienia, o którym mówisz. Oby było dobrze 🙈
 
reklama
Jak tak Wasze samopoczucie w taki piękny śnieżny dzień??
Ja to czuje się jak totalny shit. Obudziłam się z zawalonym nosem bólem gardła i brakiem chęci do życia. Jeszcze towarzyszą mi mdłości i brak apetytu by cokolwiek zjeść.
Nadrabiam piciem wody.
 
Do góry