reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść 🤦‍♀️ I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie 😩
 
reklama
Ja jak byłam na konsultacji u diabetologa to się dowiedziałam, że dobrze jest zjeść niedługo przed snem np.kanapkę z ciemnym pieczywem i wędliną, a jak rano nadal bedzie za wysoki cukier to zjeść przed snem 2 kromki ciemnego pieczywa z samym masełkiem. Ja staram się stosować jego rady i szczerze powiem, że jak mialam rano cukier 95-100 to teraz mieszczę się do 90. Z tego co pamiętam to mówił, że czasami dla organizmu ta przerwa nocna jest za długa stąd wysokie cukry rano. Może spróbuj. Raczej nie zaszodzi.
próbowałam, dupa dalej to samo
 
Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść 🤦‍♀️ I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie 😩
Tez mam takie sny… I tak samo najem sie wieczorem, budze sie i tak ssie w zoladku, ze mam wrazenie, ze jest przyklejony do kregoslupa 😁
 
Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść [emoji2356] I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie [emoji30]

Jeżeli chodzi o jedzenie to też jem więcej.. kiedyś czasami nie zdążyłam zjeść śniadania przed pracą to dopiero koło 10 jadlam, teraz nie ma mowy bo burczy nie miłosiernie i zaraz jest mi źle...
A co do snów mam to samo .[emoji17][emoji17] A wtedy w ciągu dnia głupia o tym rozmyślałam..
 
To nie wiem czy się cieszyć ze nie jestem sama czy tez współczuć 😅teraz już chyba się to nie zmieni bo potrzebujemy powoli jeść dla dwóch 👶
Dlatego ja wolę przeczytać, że nie jestem sama w tych swoich fiksacjach niż „nie panikuj” albo „po co się nakręcasz” co mnie jeszcze bardziej nakręca 🤷🏼‍♀️😁
 
Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść 🤦‍♀️ I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie 😩
Mam to samo, rano zawsze mnie tak boli że aż mi się robi nie dobrze i muszę coś zjeść. A dzisiaj przez tę świetne sny pół nocy nie spałam... 😑
 
Dziewczyny mnie często boli lewy jajnik, chciałam zapytać czy jesteście z jednej strony tak bardziej wypukłe? Ja właśnie w miejscu lewego jajnika jestem tak bardziej wypukła niż po prawej str. Na usg nic dr nie mówił żeby coś było nie tak. Wiem że bóle kłucia to norma w pierwszym trymestrze ale zastanawia mnie to czemu zawsze lewa str albo ciągnięcie tak brzucha to wtedy cały
Mnie za to boli cały czas prawy, więc widocznie to normalne 🤣
 
reklama
Może drobna infekcja. Mi wyszły ketony 1+ w moczu ale wiem że źle się czułam mało jadłam przed badaniem i mam problem z jedzeniem mięsa,A gotować nie mogę bo mam już odrzut i mdłości. muszę kupić sobie książkę dla wegetarian😅 żeby dietę trzymać odpowiednią.
Ketony w moczu pojawiają się też przy niekontrolowanej cukrzycy ciążowej. Badałaś poziom glukozy na czczo? Robiłaś już krzywą?
 
Do góry