reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mi się mdłości zaczynają już po 16.... Chociaż dziś jest pierwszy dzień kiedy jeszcze nie wymiotowałam ale nie wiem czy wytrzymam do nocy.
A czy któraś z was pije może herbatę koperkowa albo rumiankowa ? Bo zastanawiam się czy może to by coś pomogło. Ale wyczytałam gdzies że koperekowa nie wskazana i że nawet podczas karmienia nie powinno się pić co mnie zdziwiło 🤷
Spróbuj moze imbir, mnie zalecił doktor, ale nie pomogło.
Mdli mnie cały dzień i nawet wnocy, nie wiem co by zjeść, nic nie idzie. Jedynie co naprawdę pomaga to Pepsi, ale boję się na co dzień, bo i tak cukier mam 93.
 
Bo sztucznie wymuszają pionową postawę u dziecka które nie jest na nią gotowe.
To prawda, starsza córka w 1 roku życia była rehabilitowana i w poradni nam mówili, że chodzik jest kategorycznie zakazany, za to ma jak najdłużej raczkować. Nie mieliśmy przy młodszej też i teraz też na bank nie będzie😉
 
reklama
Do góry