reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Wtrace sie :) Bralas Duphaston i Luteine jednoczesnie? Mi po wyjsciu ze szpitala przepisali, lekarz w Lodzi mowil, ze nie ma takiej potrzeby i mam zostac przy Duphastonie a z kolei jak bylam tutaj u lekarza na miejscu to mowil ze mam brac i to i to. Myslalam, ze sam Duphaston daje rade 🤔
Z powodu silnych krwawień biorę oba leki jednocześnie, mój lekarz stwierdził, że przepisze mi maksymalną dawkę hormonów żeby za wszelką cenę utrzymać tę ciążę.
 
reklama
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem ból głowy u mnie nie jest właśnie od tego dziwnego kataru. Dziś w nocy już się poddałam i wzięłam Apap. 😒 Staram się jak najrzadziej, ale wiadomo czasami już nie daję rady.
Ja tak mialam wczoraj z kluciem podbrzusza i nospa. Nie wytrzymalam i wzielam. Dzisiaj za to zero bolu i tez w glowie sieczka 🤦🏼‍♀️
 
czy was tez boli żołądek? :/
Mnie boli często od początku.... Trochę mi pomagało kleik z siemienia lnianego. Łyżkę siemienia zalewasz szklanką wody, gotujesz z 15 min, aż zrobi się kleik. Odsączasz i pijesz kleik. On robi taką warstwę ochronną w żołądku i to mi przynosi ulgę.
Jak nie kleik to jem sucharki, też trochę pomaga.
 
A czemu masz się spotkać z niezrozumieniem? Myślę, że społeczeństwo robi się coraz bardziej świadome i otwarte, więc takie wychowywanie dzieci jest coraz bardziej popularne! 🙂
Ja sama jestem za Montessori 🙂
A dwujęzyczność to super start dla dziecka!
Tak to prawda, społeczeństwo staje się bardziej świadome i otwarte, ja miałam na myśli pewne obawy jeśli chodzi o moją rodzinę typu babcia czy ciotki, pochodzę z małej wsi i niestety jest to trochę walka z wiatrakami 🙄 ostatnio pocztą pantoflową dowiedziały się pewne osoby, że wynajęłam behawiorystkę dla moich psów, to śmiechom nie było końca 😉 Dobrze, że dzieki terapii wiem jak sobie radzić w takich chwilach i zupełnie się tym nie przejmuję, a zwyczajnie jest mi szkoda tych ludzi i tego, że żyją w takiej ograniczonej bańce umysłu 😉
 
Witam dziewczyny miłego dnia życzę 😊
Ja dziś miałam piec pierniki ciasto gotowe w lodowce ale jest kaput 🙈 tak bardzo chce mi się spać idę się położyć na 2h potem pójdę i popieke a dzieci będą ozdabiać . Dziś się czuję jak bym wróciła po nocnej zmianie :/ a też jestem na L4 od razu jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży i nie mam wyrzutów bo wiem ze na moje miejsce już kogoś mają zakład nie przestanie funkcjonować bo ja poszłam na L4, .
Udanego dnia i jak ktoś ma dziś wizytę to także udanej życzę ☺☺☺
 
Czoła przeważnie właśnie. Dlatego myślę że to od zatok.
No tak, to mogą być zatoki. Laryngolog niestety pewnie tez Ci za dużo nie powie - płukanie nosa solą, nawilżacz powietrza i prenal..en. A kiedy zaczął Ci się ten bol glowy? Mi zaczeło się w 6 tyg, a od wczoraj czyli 10+3 jakby puszcza pomału. Ten katar tez jest od hormonow pewnie więc jak beta zacznie spadac to ten katar tez powinien się uspokoić.
 
reklama
piłam raz, rzeczywiscie musze chyba częściej...
Mnie boli często od początku.... Trochę mi pomagało kleik z siemienia lnianego. Łyżkę siemienia zalewasz szklanką wody, gotujesz z 15 min, aż zrobi się kleik. Odsączasz i pijesz kleik. On robi taką warstwę ochronną w żołądku i to mi przynosi ulgę.
Jak nie kleik to jem sucharki, też trochę pomaga.
 
Do góry