reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tak jak już napisałam powyżej szanuję decyzję każdej z nas w zakresie szczepień.

Przepraszam, ale nie będę się odnosić do "rewelacji" zamieszczonych na stronie kancelarii adwokackiej, która nie podaje źródła pochodzenia tych że, a ponado zwraca się o datki na swoją działalność.
 
reklama
A TVN to rzetelne źródło ? Temat szczepień był już tu poruszany, każdy kto chciał to wypowiedział się co o tym myśli więc proponuję nie poruszać tego tematu na grupie ani nie podrzucać linków, jest na babyboom dużo wątków o szczepieniach więc tam można się wymieniać spostrzeżeniami na temat szczepień. Wszystkie zaszłyśmy w ciążę w trudnym okresie i zamiast się teraz "przepychać" powinnyśmy się wspierać i cieszyć się tym że rośnie w nas nowe życie i nasze dzieciaczki się rozwijają.
Z tego co pamiętam to ustalone zostało na tym forum, że możemy pisać o wszystkim!!!
 
Historia kobiety, która w zaawanspwanej ciąży zachorowała na Covid. Była niezaszczepiona i ostatecznie trafiła pod respirator. Dziecko przyszło wcześniej na świat za pomocą CC. Ona 10 dni była pod respiratorem. Rodzina była już gotowa na najgorsze. Na szczęscie w jej przypadku skończyło się dobrze. Ale po czasie żałuje, że nie zdecydowała sie na szczepienie w II trymestrze.

Żeby nie było ja szanuję decyzję każdego, ale z wcześniejszych postów, kiedy był poruszany temat szczepień, odebrałam wrażenie, że niektóre dziewczyny się jeszcze wahają. Stąd ten link. Jeśli kogoś uraziłam to nie było to moją intencją. 😉
moze moje zdanie jest odmienne ale wg mnie takie newsy są nam zbędne...serio... media nie robią od 2 lat nic innego procz zastraszania, jestesmy w takim okresie naszego zycia ze jest nam potrzebny przede wszystkim spokoj. A podsylanie sobie jeszcze na takim forum takich tresci sorry ale mi osobie jeszcze nerwicowej srednio pomaga. Kazda ma swoja wiedze i decyzje i uwazam ze motywowanie do czegololwiek takimi historiami jest srednie.... z calym szacunkiem oczywiscie
 
Wyobraź sobie że jam wizytę w środę na 21.15 😆 mam cichą nadzieję że zwolni się jakaś wcześniejsza godzina
Looo, o tej godzinie to ja już powoli zasypiam 😂
oj ja lezwc w tym lozku to bym wszystko zjadla. Teraz wlasnie slinie sie na mysl o sajgonkach 😁
Sajgonki dzisiaj za mną tez chodziły 😂😂😂
A ja mam smaka na wszystko….
Ślinka mi cienkie na sama myśl….
Ale jak przychodzi co do czego to nic mi jakoś szczególnie nie smakuje…
Tez tak mam… namówiłam mojego ostatnio na drwala i on sam musiał go zjeść 😂
 
A TVN to rzetelne źródło ? Temat szczepień był już tu poruszany, każdy kto chciał to wypowiedział się co o tym myśli więc proponuję nie poruszać tego tematu na grupie ani nie podrzucać linków, jest na babyboom dużo wątków o szczepieniach więc tam można się wymieniać spostrzeżeniami na temat szczepień. Wszystkie zaszłyśmy w ciążę w trudnym okresie i zamiast się teraz "przepychać" powinnyśmy się wspierać i cieszyć się tym że rośnie w nas nowe życie i nasze dzieciaczki się rozwijają.
Też jestem za tym, żeby ten temat traktować jako temat zakończony , taki temat tabu.
Niech sobie jeden jest za tvp a drugi za tvn, jeden niech jest wielkim zwolennikiem szczepienia siebie i dzieci a drugi niech sobie jest anty-anty , ale te tematy niech każdy zostawi dla siebie bo to są tematy z kategorii polityki- zaraz się zaczną takie spiny że się zrobi strasznie nieprzyjemnie.
Jak najbardziej zgadzam się z dziewczynami! I będę szczęśliwa jak już ten temat nie będzie poruszamy ani żadne artykuły, linki do filmików udostępniane 🙂 Dzięki!
 
reklama
Do góry