reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, jestem po wizycie , bałam się strasznie , a tam na usg już cały człowiek 😍 ma rączki i nóżki ❤️ Jestem wzruszona nawet tam już rozpłakałam się jak usłyszałam to puk puk puk puk 😭😍❤️❤️
Zrzuciłam 3 kilo przez te wymioty a i tak jestem szczupła ale to nic , głównie ze dzidzia w porządku❤️❤️❤️
 
JA karmilam małą okrągły miesiąc. Moje karmienie to z trudem ściągnięte 180ml na dobę. Teraz będę ściągać już świadomie. Tylko miesiąc i ani dnia dłużej. Mleko modyfikowane jak dla mnie jest okej i nie widzę nic złego w nim.
Nie wiem dlaczego, ale bardzo dużo mam twierdzi ze mleko modyfikowane to zło 🤷🏻‍♀️ Ja powiem tak. Corka karmiona piersią przez 11mc chorowala mi strasznie i paraktycznie raz w miesiącu była na antybiotyku. Syn karmiony jedynie 3 mce cycem a później modyfikowanym i do dziś choruje sporadycznie… jak mi ktoś próbuje wmówić jakie to cuda robi mleko matki to jade z nim ostro. Bo sama wiem ze g.wno daje. Jedynie to jest to wygoda. Nie musisz wstawać w nocy i przygotowywać mieszanki, nie wydajesz tyle kasy, ale musisz tez być zdyscyplinowana, bo jak zjesz coś co dziecku nie podpasuje to meczy się dziecko i ty razem z nim. Jedyne co cenie w KP to bliskość mamy i dziecka. Niesamowita wiez która nie stworzy się butelka ❤️ Ja chciałabym KP ale jestem już doświadczona i wiem ze nie zawsze musi się udać 😉 i tez się nic nie stanie. Na pewno nie będę ściągać pokarmu, mrozić, przechowywać i odgrzewać. Szkoda moich cycków.
 
reklama
Do góry