reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny. Miłego dnia. Ktoś dziś ma wizytę? Było niby dużo na dziś, ale niewiem czy został tu Ktoś? Ja mam dziś na 17.30, i oczywiście że już nie mogłam spać w nocy. Ostatnio wizytę miałam prawie miesiąc temu, martwię się czy wszystko w porządku u malucha.
Hej, ja dzisiaj na 18, ale pewnie będzie opóźnienie Wiec nie wiem o której będę po. Też się bardzo stresuje, mam nadzieję że szybko dzien zleci.
Trzymam kciuki, napewno wszystko będzie dobrze ! Dajcie znać po wizytach :)
 
Cześć dziewczyny. Miłego dnia. Ktoś dziś ma wizytę? Było niby dużo na dziś, ale niewiem czy został tu Ktoś? Ja mam dziś na 17.30, i oczywiście że już nie mogłam spać w nocy. Ostatnio wizytę miałam prawie miesiąc temu, martwię się czy wszystko w porządku u malucha.
Powodzenia trzymam kciuki!! Ja tez tak jak ty czekam miesiac na wizyte :) którą mam 27.12 (prenatalne) i tez jestem ciekawa co u mojej fasolki, też pewnie nie bede mogla zasnac w nocy z niedzieli na poniedzialek 😀
 
Powodzenia trzymam kciuki!! Ja tez tak jak ty czekam miesiac na wizyte :) którą mam 27.12 (prenatalne) i tez jestem ciekawa co u mojej fasolki, też pewnie nie bede mogla zasnac w nocy z niedzieli na poniedzialek 😀
O ja też 27 idę na wizytę, tyle że nie na prenatalne bo je mam dopiero 29
Ale w końcu po miesiącu oczekiwania zobaczę co tam się dzieje 😁
 
reklama
Moge też prosić o link do zamkniętego wątku ? Nie dostałam żadnego zapro.
Link nie pomoże jak nie jest osoba dodana.. niestety. Ania się od wczoraj nie odzywa. Mam nadzieję, że isę odezwie niebawem bo szczerze trochę smuci mnie ta sytuacja :( Tym bardziej, że mam jutro wizytę ciążową i chciałam się z Wami podzielić
 
Do góry