reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Wszystko dobrze, dzidzi ma już 12 tygodni i słyszałam pierwszy raz bicie serduszka. Cudowne uczucie 💕 w środę jeszcze jeden stres bo prenatalne ale już i tak czuję troszkę większy spokój.
A to Ja myślałam, że dziś prenatalne. Oczywiście cudownie, że wszystko super i tak jak mówisz :) pójdziesz spokojniejsza :)

@wikoosia nie dostałam od Ciebie info na prywatną wiadomość czy link działa.
 
Mam wyniki krwi. Wydaje się być wszystko ok. Tsh 2,6
Glukoza 80
Tylko toxoplazma 419 co znaczy nie reaktywne.
Siki mam książkowe jak nigdy w życiu. 😂😂
A robili Ci awidność ? Ja miałam IgG 400 ale awidność w szarej strefie i badanie do powtórki po 4 tygodniach...teraz IgG 445 i awidność bez zmian 🤷 czekam na wizytę, żeby to jakoś ogarnąć moim mózgiem
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
mam na imię Ewelina, jestem z okolic Krakowa, mam 31 lat, to moja pierwsza ciąża. Obecnie 13 t. Niedawno byłam na podstawowych badaniach prenatalnych, wyniki prawidłowe. Jednak dalej się martwię...
Chciałam się Was poradzić.
Czy Wy przy podobnych wynikach robicie badania dodatkowe NIFTY? Tak dla siebie.
Pozdrawiam serdecznie :)
IMG_20211228_173507.jpg
IMG_20211228_173515.jpg
 
Do góry