reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Tak to prawda mamy dużo czasu. Ja też zaczęłam dodawać do koszyka na Gemini i na smyku. Nie wiem za bardzo jak to wszystko ogarnąć... pytanie do mam które mają sypialnie na piętrze kupujecie dwa łóżeczka na dół i na górę?
Tak my mamy dwa łóżeczka 1. W kuchni 2. W sypialni
Duże ułatwienie.. zawsze można kupić używane :-) oba mamy drewniane.
Myślałam u jakieś kołysce na dół czy coś ale to znów na chwile.
Cześć dziewczyny.Pytanie do mam które mają za sobą cesarskie ciecie.Czy też jak się nachodzicie w ciągu dnia bardziej ciągnie Was stara blizna?Czy macie takie uczucie słabych mięśni i klocie w okolicy jajnika /blizny?Wczoraj biegałam po sklepach i w pewnym momencie czułam jak już mi słabo się robi i brzuch się stawia w pewnym momencie to już do kasy szlam zgięta w pół oparta o wózek sklepowy a w domu całą noc do dziś czuje jak by ciągnie blizna w okolicach lewego jajnika ani nogą ruszyć nic.Nie wiem czy nadwyrezulam fiksuje już aby nic mi się tam nie rozeszło. Dodam tylko ze to juz 22tydzien i jestem po dwóch cesarkach młoda jakoś też nie jestem bo mam 35 lat ostatnia cesarka odbyła się 13 lat temu więc zrosty też są stare.
U mnie kompletnie nic nie czuć.. cesarka była 7 lat temu. Tylko ze mi od początku nic nie było.. zmiana pogody czy coś nic. A koleżanki narzekają do dziś ze coś tam czuja.
 
Hej ja już po wizycie wszystko ok mała waży 600 g 🙂.
Super😊😊😊 Który to tydzień u Ciebie?
Ja nie wiem jak u siebie liczyć, bo np na polowkowym tydzien temu wg OM był 19tc+3 a wg pomiarów USG 20tc+2. W przyszłym tygodniu mam wizytę u okulisty. Zobaczymy czy w moim przypadku będzie rekomendacja do cesarki - mam niedowidzenie na jednym oku od dziecka. Później w wielkim tygodniu mam krzywą cukrową 🤢
Poza tym moja Mała codziennie szaleje w brzuchu, jakby sobie urządzała treningi, na razie jest fajnie, bo tydzień temu ważyła dopiero 370g😅 Teraz pewnie zaczęła szybko przybierać na wadze, prawda? Zaczęliśmy chodzić codziennie na takie dłuższe godzinne spacery, wracam z nich taka zmęczona 😅
 
Super😊😊😊 Który to tydzień u Ciebie?
Ja nie wiem jak u siebie liczyć, bo np na polowkowym tydzien temu wg OM był 19tc+3 a wg pomiarów USG 20tc+2. W przyszłym tygodniu mam wizytę u okulisty. Zobaczymy czy w moim przypadku będzie rekomendacja do cesarki - mam niedowidzenie na jednym oku od dziecka. Później w wielkim tygodniu mam krzywą cukrową 🤢
Poza tym moja Mała codziennie szaleje w brzuchu, jakby sobie urządzała treningi, na razie jest fajnie, bo tydzień temu ważyła dopiero 370g😅 Teraz pewnie zaczęła szybko przybierać na wadze, prawda? Zaczęliśmy chodzić codziennie na takie dłuższe godzinne spacery, wracam z nich taka zmęczona 😅
Jaką masz wadę?
 
Na jednym oku -2.0 a drugie jest +0.5, ale ma to niedowidzenie, więc i tak jakby patrzy tylko jedno oko, bo drugie jest słabe.
Rozumiem, ja mam -6 i -11 i to drugie praktycznie nie pracuje. Ale rodziłam naturalnie. Mam wrażenie, że wzrok po ciąży się poprawił, w drugiej ciąży znów się pogorszył ale nie znacznie. Mam nadzieję że będę mogła rodzic sn
 
reklama
Super😊😊😊 Który to tydzień u Ciebie?
Ja nie wiem jak u siebie liczyć, bo np na polowkowym tydzien temu wg OM był 19tc+3 a wg pomiarów USG 20tc+2. W przyszłym tygodniu mam wizytę u okulisty. Zobaczymy czy w moim przypadku będzie rekomendacja do cesarki - mam niedowidzenie na jednym oku od dziecka. Później w wielkim tygodniu mam krzywą cukrową 🤢
Poza tym moja Mała codziennie szaleje w brzuchu, jakby sobie urządzała treningi, na razie jest fajnie, bo tydzień temu ważyła dopiero 370g😅 Teraz pewnie zaczęła szybko przybierać na wadze, prawda? Zaczęliśmy chodzić codziennie na takie dłuższe godzinne spacery, wracam z nich taka zmęczona 😅
Hej u mnie 22 tc+5 tak teraz szybko dziecko nabiera .U mnie już widać kilka osób się spytało czy jestem w ciąży 🙈choć tydzień temu nic nie było widać .W sumie od początku 4 kg.przytyłam .1 kg od ostatniej wizyty oby tak dalej😄
 
Do góry