reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Rozumiem, ja mam -6 i -11 i to drugie praktycznie nie pracuje. Ale rodziłam naturalnie. Mam wrażenie, że wzrok po ciąży się poprawił, w drugiej ciąży znów się pogorszył ale nie znacznie. Mam nadzieję że będę mogła rodzic sn
To u mnie też jedno takie słabsze... a czuję że w ciąży się pogorszył wzrok :( Mnie zaczyna przerażać myśl o jakimkolwiek rodzaju porodu 😅 To moja pierwsza ciąża ..
Hej u mnie 22 tc+5 tak teraz szybko dziecko nabiera .U mnie już widać kilka osób się spytało czy jestem w ciąży 🙈choć tydzień temu nic nie było widać .W sumie od początku 4 kg.przytyłam .1 kg od ostatniej wizyty oby tak dalej😄
Hahaha to miłe 🩷 u mnie w kurtce tak nie widać, po prostu jestem większa bo zamiast taliowanego płaszcza noszę kurtkę puchowa, a na wiosnę też mam taką kurtkę oversize 😃 dziś właśnie chowałam ciuchy, których na pewno nie będę nosić wiosną... I na widok wszystkich sukienek poleciała łza 😅 jednie zostawiłam te w kroju w trapez, bo są ok. Jeszcze 😂
 
reklama
Aaaaa miałam swój wielki brzuch dodać 🙈🙈🙈 nie mam jeszcze odwagi , może nie tyle odwagi co śmiałości .... ( Nienawidzę siebie na zdjęciach ... A teraz jeszcze tak przytyłam że moja buzia jest kwadratowa i się po prostu wstydzę . Mówiąc szczerze ) no więc mój dzisiejszy brzuxhol na zdjęciu z rana ❤️ a w nim mój ukochany synek ❤️❤️




Nie tutaj miało być 🙈🙈🙈
 

Załączniki

  • IMG_20230321_192202.jpg
    IMG_20230321_192202.jpg
    689,3 KB · Wyświetleń: 120
Ostatnia edycja:
Aaaaa dziś pół dnia biegałam , to byłam w firmie podpisać wypowiedzenie , tu zakupy ( oczywiście musiałam Stasiowi kupić jakiś drobiazg 🙈🙈🙈) już się nie mogę doczekać aż go w to ubiorę 😍😍😍 i czułam go tylko tak delikatnie , aż po powrocie wzięłam dekoder i się szukaliśmy ... Niestety jeszcze nie jestem w stanie określić ( chodź już coraz częściej mi się to udaje ) na 100% gdzie szukać serduszka ... Najczęściej leży w poprzek ... No i po chwili znalazłam ale chyba go obudziłam bo teraz się mści na matce 🙈🙈😍😍😍
Kocham te kopniaki 😍😍❤️
Złożyłaś wypowiedzenie w ciąży? Nie chcesz mieć macierzyńskiego?
 
Hej dziewczyny jak tam ?Ja dzisiaj zaczyna 24 tydzień🙂Malutka rusza się już częściej.Po świétach otwierają nowy budynek ginekologiczno-polożniczy a w nim nowa porówka i nowe sale poporodowe 1 i 2 osobowe z łazienkami bo tak do tej pory sale 4 -6 osobowe i łazienki na korytarzu 😏.Fajnie że się zalapie .
 
Hej dziewczyny jak tam ?Ja dzisiaj zaczyna 24 tydzień🙂Malutka rusza się już częściej.Po świétach otwierają nowy budynek ginekologiczno-polożniczy a w nim nowa porówka i nowe sale poporodowe 1 i 2 osobowe z łazienkami bo tak do tej pory sale 4 -6 osobowe i łazienki na korytarzu 😏.Fajnie że się zalapie .
Super, będziecie mieć fantastyczne warunki na miarę XXI wieku. Ja korzystam z w miarę dobrego samopoczucia i pogody i codziennie spaceruję i ogarniam ogródek. Kość ogonową mi nie dokucza już , starą się też więcej odpoczywać
 
Super, będziecie mieć fantastyczne warunki na miarę XXI wieku. Ja korzystam z w miarę dobrego samopoczucia i pogody i codziennie spaceruję i ogarniam ogródek. Kość ogonową mi nie dokucza już , starą się też więcej odpoczywać
To super mnie też już puki co nie boli kość ogonowa może dlatego że dziecko już nie uciska😏.Fajnie że masz ogródek ja codziennie mam siłownie w domu😄😄😄 na spacer już brak sił😃
 
reklama
Jak tam dziewczyny samopoczucie? Ja miałam super weekend z synem, bo mąż wyjechał,dziś wraca wieczorem. Powiem Wam, że dawno nie byliśmy sami we dwójkę i to był naprawdę fajny czas. Ale oczywiście moje dziecko już się taty doczekać nie może ;)
 
Do góry