reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

@Kinga9129 @marika222 każdy brzuszek jest inny, ale każdy jest piękny 🩷 dodaję mój brzuszek, dziś zaczęłam 33tc 😊 za tydzień zobaczymy się z Małą i dowiemy się ile waży🥰

No ja miałam poprosić mamę albo męża, ale stwierdziłam, że spróbuję sama😆 u mnie to bardziej kwestia umiejętności wygięcia nogi😅

Twój brzusio to taka kuleczka śliczny.

Dziewczyny pokazywać brzuszki. Nacieszmy oczy naszym pięknem 🥰
 
reklama
A to mój brzucholek z dziś czyli 33+2
20230602_123712.jpg
 
Piękny brzusio taka kuleczka jak mój Ja dzisiaj 33 +1☺️😍.Wczoraj miałam skurcze i kręgosłup mnie bolał trochę się wystraszyłam i wzięłam gorącą kąpiel i przeszło ale co jakiś czas czuję twardnienie brzucha i rozpieranie w kroku.Chyba mała ustawia się do kanału😏
 
Piękny brzusio taka kuleczka jak mój Ja dzisiaj 33 +1☺️😍.Wczoraj miałam skurcze i kręgosłup mnie bolał trochę się wystraszyłam i wzięłam gorącą kąpiel i przeszło ale co jakiś czas czuję twardnienie brzucha i rozpieranie w kroku.Chyba mała ustawia się do kanału😏
Ja też odczuwam twardnienie brzucha co jakiś czas, rozpierania w kroku brak ponieważ moja panna nadal w poprzek sobie leży ;)
 
Piękny brzusio taka kuleczka jak mój Ja dzisiaj 33 +1☺️😍.Wczoraj miałam skurcze i kręgosłup mnie bolał trochę się wystraszyłam i wzięłam gorącą kąpiel i przeszło ale co jakiś czas czuję twardnienie brzucha i rozpieranie w kroku.Chyba mała ustawia się do kanału😏
Ja też odczuwam twardnienie brzucha co jakiś czas, rozpierania w kroku brak ponieważ moja panna nadal w poprzek sobie leży ;)
To ja chyba nic nie czuję 😆 tylko wieczorami mi ciężko, ale też nie codziennie.. dzisiaj czuję się świetnie, bo jest tylko 18 stopni a nie jak wczoraj 27 😊
 
Ja właśnie kupiłam sterylizator i wzięłam się za sterylizowanie laktatora ,butelek smoczków bo trochę mi się nazbieralo a potem nie będę miała głowy do tego wolę mieć wszystko przyszykowane niech czeka sobie w szufladzie .😏
 
To ja chyba nic nie czuję 😆 tylko wieczorami mi ciężko, ale też nie codziennie.. dzisiaj czuję się świetnie, bo jest tylko 18 stopni a nie jak wczoraj 27 😊
Może masz delikatne skurcze które są szybkie i krótkie moja koleżanka tak miała. Przy pierwszym dziecku wogole ich nie zauważała, dopiero przy drugim jak stwierdziła, że to musi być to
 
reklama
Do góry