reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Może masz delikatne skurcze które są szybkie i krótkie moja koleżanka tak miała. Przy pierwszym dziecku wogole ich nie zauważała, dopiero przy drugim jak stwierdziła, że to musi być to
No może tak.. teraz poczułam taki krótkotrwały ból w dole brzucha, tak jakby skurcz podobny do tych miesiączkowych. Może to to🙂
 
reklama
No może tak.. teraz poczułam taki krótkotrwały ból w dole brzucha, tak jakby skurcz podobny do tych miesiączkowych. Może to to🙂
To powinno być to :)każda z nas ma trochę inne odczucia. Pamiętam jak moja siostra mówiła że ledwo się zorientowała, że rodzi bo brzuch ja trochę bolał ale mówiła że na okres miała dużo silniejsze bóle
 
To powinno być to :)każda z nas ma trochę inne odczucia. Pamiętam jak moja siostra mówiła że ledwo się zorientowała, że rodzi bo brzuch ja trochę bolał ale mówiła że na okres miała dużo silniejsze bóle
To ja się naczytalam w necie, że te bóle muszą zaczynać sie od góry brzucha i schodzić w dół, a u mnie jeśli się coś pojawia to tylko w dole brzucha i czasem w pachwinach/kroczu, ale jest to bardzo subtelne, tak, że mogłabym to zignorować. Muszę powiedzieć o tym lekarzowi, bo ostatnio pytał czy czuję skurcze i zaprzeczyłam 😃
Ja się nastawiam na niewyobrażalny ból, a przecież faktycznie może nie być tak źle. Twoja siostra jest farciarą 😉

Wczoraj prasowalam ciuszki i słuchałam muzyki, nigdy wcześniej moje dziecko nie reagowało na muzykę...a tu wczoraj przy jednej piosence, mimo, że byłam w ruchu, no stop obroty i kopniaki. Brzuch falował 😅 sprawdziłam co to za piosenka .. okazało się, że Dawida Kwiatkowskiego😅 wieczorem leżymy z mężem i myśleliśmy, że Mała śpi..włączyłam ma YouTube tę piosenkę i znowu to samo 😅 a przy kolyskankach i piosenkach dla dzieci zero odzewu z jej strony😂
 
To ja się naczytalam w necie, że te bóle muszą zaczynać sie od góry brzucha i schodzić w dół, a u mnie jeśli się coś pojawia to tylko w dole brzucha i czasem w pachwinach/kroczu, ale jest to bardzo subtelne, tak, że mogłabym to zignorować. Muszę powiedzieć o tym lekarzowi, bo ostatnio pytał czy czuję skurcze i zaprzeczyłam 😃
Ja się nastawiam na niewyobrażalny ból, a przecież faktycznie może nie być tak źle. Twoja siostra jest farciarą 😉

Wczoraj prasowalam ciuszki i słuchałam muzyki, nigdy wcześniej moje dziecko nie reagowało na muzykę...a tu wczoraj przy jednej piosence, mimo, że byłam w ruchu, no stop obroty i kopniaki. Brzuch falował 😅 sprawdziłam co to za piosenka .. okazało się, że Dawida Kwiatkowskiego😅 wieczorem leżymy z mężem i myśleliśmy, że Mała śpi..włączyłam ma YouTube tę piosenkę i znowu to samo 😅 a przy kolyskankach i piosenkach dla dzieci zero odzewu z jej strony😂
Wow to niesamowite, jak widać dzieciaki w brzuchu to już mądre istoty. Ja ostatnio byłam w odwiedzinach u koleżanek w pracy i było głośno każdy cis mówił i się chichrał, mała miała dużo więcej bodźców i praktycznie się nie ruszała a jak tylko siadłam do auta to zaczęła fikać na maksa.
 
Wow to niesamowite, jak widać dzieciaki w brzuchu to już mądre istoty. Ja ostatnio byłam w odwiedzinach u koleżanek w pracy i było głośno każdy cis mówił i się chichrał, mała miała dużo więcej bodźców i praktycznie się nie ruszała a jak tylko siadłam do auta to zaczęła fikać na maksa.
Dokładnie tak samo jest u nas!
 
Hej dziewczyny jak minęła Wam niedziela? My byliśmy na pikniku rodzinnym w szkole syna, było super ale po powrocie byłam wykończona. Zastanawiam się czy to jednorazowo tak mój organizm zareagował czy już daje mi się we znaki zaawansowanie ciąży
 
Hej dziewczyny jak minęła Wam niedziela? My byliśmy na pikniku rodzinnym w szkole syna, było super ale po powrocie byłam wykończona. Zastanawiam się czy to jednorazowo tak mój organizm zareagował czy już daje mi się we znaki zaawansowanie ciąży
Część
Mnie w sobotę znowu wzieło sprzątanie.Wysprzatalam całą sypialnie ,przyszykowałam dostawke wszystko folia przykrywam żeby się nie zakurzylo ☺️ .Zostało mi dokupić tylko wanienkę .
Za to całą niedzielę przeleżałam .Mąż zabrał dzieci nad jezioro .Dzisiaj czekamy na nową lodówkę bo w czwartek nam przestał działać zamrażalnik .Także wiecznie coś trzeba wymieniać .🙈
 
Hej @kulka1983 @marika222 🙂
U mnie weekend minął dość szybko, w sobotę mało co sprzątałam, bo mąż mnie pilnował, więc zabrałam się za prasowanie... Wieczorem średnio się czułam, miałam twardy i ciężki brzuszek, a w niedzielę rano miałam takie skurcze jak nigdy. Popłakałam się ze stresu. Cały dzień leżałam i czytalam książkę albo oglądałam filmy. Nudziłam się strasznie, ale wieczorem nie było problemu ze stawiającym się brzuszkiem i skurczami... Dziś rano byłam na wynikach, potem sniadanie i drzemka a teraz kawa na tarasie... Zbieram siły, żeby wstawić pranie i obiad do piekarnika 😊 moja obrączka wchodzi mi na 1/3 palca, także ładnie spuchłam, na brodzie wyszły mi pryszcze, a na rękach suche plamy jak przy azs🙄

@marika222 ja czekam na kurierów z różnymi przesyłkami dla Małej 😁 zamówiłam ochraniacz do łóżeczka, rolety, otulacze bambusowe, kokon otulacz do fotelika, poduszkę antywstrzasowa i jakieś bodziaki/rampersy z krótkim rękawem w rozmiarze 62. A jeszcze zostały nam do kupienia kosmetyki, pampersy, stojak do wanienki, zasłony, baldachim i kolyska 🙈 ta kolyska to już moje nadprogramowe marzenie, ktore zamierzamy spelnic, bo nie wiem czy będę miala kolejne dzieciątko 😆
 
reklama
Do góry