reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej @kulka1983 @marika222 🙂
U mnie weekend minął dość szybko, w sobotę mało co sprzątałam, bo mąż mnie pilnował, więc zabrałam się za prasowanie... Wieczorem średnio się czułam, miałam twardy i ciężki brzuszek, a w niedzielę rano miałam takie skurcze jak nigdy. Popłakałam się ze stresu. Cały dzień leżałam i czytalam książkę albo oglądałam filmy. Nudziłam się strasznie, ale wieczorem nie było problemu ze stawiającym się brzuszkiem i skurczami... Dziś rano byłam na wynikach, potem sniadanie i drzemka a teraz kawa na tarasie... Zbieram siły, żeby wstawić pranie i obiad do piekarnika 😊 moja obrączka wchodzi mi na 1/3 palca, także ładnie spuchłam, na brodzie wyszły mi pryszcze, a na rękach suche plamy jak przy azs🙄

@marika222 ja czekam na kurierów z różnymi przesyłkami dla Małej 😁 zamówiłam ochraniacz do łóżeczka, rolety, otulacze bambusowe, kokon otulacz do fotelika, poduszkę antywstrzasowa i jakieś bodziaki/rampersy z krótkim rękawem w rozmiarze 62. A jeszcze zostały nam do kupienia kosmetyki, pampersy, stojak do wanienki, zasłony, baldachim i kolyska 🙈 ta kolyska to już moje nadprogramowe marzenie, ktore zamierzamy spelnic, bo nie wiem czy będę miala kolejne dzieciątko 😆
O widzisz a dopiero co rozmawiałyśmy , zemasz delikatne skurcze. Mam nadzieję, że tak silne miałaś tylko raz i już się nie będziesz musiała nimi stresować i teraz będą już zwyczajne. I widzę, że szaleństwo zakupowe w pełni i dobrze sprawiaj sobie przyjemności
 
@marika222 trzymaj się, odpoczywaj, może organizm domaga się odpoczynku... u mnie też chwilami pojawiają się mdłości 😒
W środę idę do lekarza...znowu się stresuję, żeby wszystko było dobrze z Malutką. Przy kąpieli miałam bardzo delikatne skurcze...
 
U mnie też ostatnio coraz częstsze twardnienia i czuć że ten brzuch tak już "ciąży". Zwykle mija po odpoczynku na leżąco. Raz w nocy też czułam pobolewanie podbrzusza. Już chyba ten etap ciąży, że ciągle coś się będzie działo :)
 
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa .Odpoczywam od niedzieli ale nadal.mdlosci i trwardnienie brzucha nawet jak leże .U nas upał dzisiaj więc nie wynurzam się z domu .Mała szaleje w brzuchu.Ostatnio mam fazę na truskawki z cukrem 😁.Mąż codziennie dwa kilo mi kupuje a ja przez cały dzień zjadam cały koszyczek🙈
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa .Odpoczywam od niedzieli ale nadal.mdlosci i trwardnienie brzucha nawet jak leże .U nas upał dzisiaj więc nie wynurzam się z domu .Mała szaleje w brzuchu.Ostatnio mam fazę na truskawki z cukrem 😁.Mąż codziennie dwa kilo mi kupuje a ja przez cały dzień zjadam cały koszyczek🙈
To dalej odpoczywaj i zajadaj truskawki😘Moja też szaleje w brzuchu, czasem To konkretnie się wciśnie, że aż krzyknę bo zaboli
 
Do góry