reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
U mnie to samo padam już bo właśnie skończyłam prasować i chować ciuchy .Dzieci przyjechały a więc szybka kolacja mam nadzieję że szybko padną😁
 
Ja miałam wczoraj bardzo podobnie, ogarniałam dom ale jednak wolniej niż zawsze. Wieczorem czułam się trochę lepiej,dziś z rana brak rozdrażnienia to chociaż tyle. Mała też się rozpycha strasznie,czasem jest to dość bolesne hakby chciała przez skórę się wydostać. Malutka była jednego dnia główką w dole ale teraz znowu jest w poprzek czyli jak widać ta pozycja najbardziej jej odpowiada
 
Hej
Ja w nocy ciągle wstaje bo mała uciska mi na pęcherz a jeszcze piję dużo bo w nocy mi mega gorąco także jestem niewyspana.Turlam się raz na jeden bo i drugi trochę pomaga mi poduszka ciążowa to trochę wygodniej jest 😏
 
Ja wczoraj popołudniu i wieczorem byłam taka rozdrażniona jak przed okresem😂 Teraz nie mam problemów ze spaniem, wręcz przeciwnie mega szybko mnie odcina... ale w nocy też wstaję do toalety i jest mi tak gorąco. Otwieram okno, potem mąż je zamyka, bo codziennie od 4 rano ptaki dają taki koncert...a ja wtedy umieram z gorąca, ale boję się odpalać klimatyzację, żeby sie nie przeziębić na końcówce.
@kulka1983 zdecydowałaś się na to szczepienie przeciwko krztuscowi? Pytam, bo ja postanowiłam się nie szczepić, ale ostatnio lekarz znowu mi przypominał o tym...
 
Ja wczoraj popołudniu i wieczorem byłam taka rozdrażniona jak przed okresem😂 Teraz nie mam problemów ze spaniem, wręcz przeciwnie mega szybko mnie odcina... ale w nocy też wstaję do toalety i jest mi tak gorąco. Otwieram okno, potem mąż je zamyka, bo codziennie od 4 rano ptaki dają taki koncert...a ja wtedy umieram z gorąca, ale boję się odpalać klimatyzację, żeby sie nie przeziębić na końcówce.
@kulka1983 zdecydowałaś się na to szczepienie przeciwko krztuscowi? Pytam, bo ja postanowiłam się nie szczepić, ale ostatnio lekarz znowu mi przypominał o tym...
 
Dziewczyny podziwiam Was z motywację do ogarniania.. u mnie zdarza się bardzo rzadko, a mam wrażenie ze czasami to samym oddychaniem się męczę 😂
Też się budzę w nocy na odwiedziny w toalecie- zazwyczaj raz dzisiaj trzy 🫣 No i tez mi w nocy gorąco… jak przyjdą upały po 30 st to chyba się rozpłynę..
 
reklama
Przebijam piątkę z tymi które spać nie mogą... ja się budzę co chwila raz zimno raz za gorąco do łazienki wstaje ze trzy razy a będzie jeszcze gorzej bo nie ma takich upałów. A u nas na poddaszu bez klimatyzacji to tragedia będzie... ja też już porasowalam ubranka i powoli kończymy z wyprawka chyba wszystko już ogarnięte. Muszę jeszcze prześcieradło kupić do łóżeczka i przewijak, no i ten wózek zamówić 🙂
 
Do góry