reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No to trochę stresująca sytuacja... jak tam dziewczyny samopoczucie dzisiaj? Ja przez te ciężkie noce to odsypiam w dzień, na dworze szaro, buro, ponuro jakoś nie napawają mnie optymizmem te dni...
Moje samopoczucie całkiem w porządku, tyle, że nic mi się nie chce mam dzień lenia. Obiad też robię szybki czyli młode ziemniaki, jajo sądzone i mleko zsiadłe do tego świeży ogórek.
 
reklama
Lubie takie obiady 🙂 ja mielone zrobię bo dawno były a zawsze mi wychodziły także średnie ale teraz w termomiksie robie i pyszne są 🙂 prawie jak u mamy 😄
U mnie też dziś mielone 😍 i do tego kalafior i młode ziemniaki 😊

Powiem Wam, że wczoraj dałam radę ze wszystkim oprócz prasowania...bo zaczął stawiać mi się brzuszek i się położyłam 🙂 Samopoczucie u mnie to taka sinusoida... Jednego dnia świetny humor, drugiego dnia czuję się przybita. No ale dajemy radę 😊
 
U mnie też dziś mielone 😍 i do tego kalafior i młode ziemniaki 😊

Powiem Wam, że wczoraj dałam radę ze wszystkim oprócz prasowania...bo zaczął stawiać mi się brzuszek i się położyłam 🙂 Samopoczucie u mnie to taka sinusoida... Jednego dnia świetny humor, drugiego dnia czuję się przybita. No ale dajemy radę 😊
 
Mnie znowu głowa boli od wczoraj ciśnienie mam dobre .Mąż dzisiaj pojechał do pracy a wraca 30 .Może denerwuje się i jestem przybita .Martwię się żeby wcześniej się nie zaczęło.Jeszcze wszędzie mam imprezy na zakończenie roku . Zawsze jest tak jak jestem sama 😔
 
Mnie znowu głowa boli od wczoraj ciśnienie mam dobre .Mąż dzisiaj pojechał do pracy a wraca 30 .Może denerwuje się i jestem przybita .Martwię się żeby wcześniej się nie zaczęło.Jeszcze wszędzie mam imprezy na zakończenie roku . Zawsze jest tak jak jestem sama 😔
Myślę, że głowa boli Cie z nerwów bo dużo masz do ogarnięcia i zdajesz sobie sprawę, że to już końcówka. Trzymam kciuki i wierzę że sobie poradzisz a Malutka poczekać na powrót taty
 
reklama
Hej, co tam u Was dziś? Ja miałam ciężką noc, najpierw nie mogłam zasnąć a potem ciągle się budziłam na siku i nie mogłam sobie znaleźć wygodnej pozycji. Rano pojechałam na badania i teraz odpoczywam bo po południu odbieram syna że szkoły i jedziemy do fryzjera.
 
Do góry