reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny, jak u Was z morfologią? Ciągle rosną mi leukocyty i neutrofile, a spadają mi limfocyty i hemoglobina z żelazem, choć biorę końskie dawki tego żelaza 🙆‍♀️🙆‍♀️ Ale czytałam właśnie, że organizm się broni przed "obcym" 😂😂 i dlatego tak swiruje z tymi obronnymi krwinkami 😓 Macie tak, czy u Was morfologia w porządku?

U mnie seksy odpadają, bo mam krwiaka, ale chyba organizm mi się przyzwyczaił, bo już skończyły mi się erotyczne sny 😂😂😂 Ale gdyby nic mi nie dolegało, to sama rzuciłabym się na męża 😎 więc korzystajcie laski 😎
Ja nie pomogę bo wczoraj Pani dr powiedziała że wyniki krwi mam książkowe więc chyba wszystko w normie 🤷
 
reklama
Mi
Hej dziewczyny :) u mnie samopoczucie lepsze ..do poznego popoludnia jest nawet super , pozniej zaczyna mnie mulic ale mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej 🙂 choc ciezko mi sie zabrać do czegokoliwek...ciazowe lenistwo jest tski objaw ? 🤣 ja niedługo jade zawiezc probke na badnie moczu i badania poki co z głowy 🙂
Dziewczyny a co z seksem ? Nadal go unikacie ?
Ja powiem ze mam spore obawy...ale tez mam straszne parcie na meza wiec dzis w nocy pozwolilismy sobie na male seksy , ale cholernie juz tego potrzebowalam 🤪
lekarka zabroniła od pierwszego plamienia
 
Nigdy w życiu szczepienie na grypę. Ja stanowczo mówię NIE, a tym bardziej podczas ciąży.
Za dużo ofiar szczepień widziałam w swoim życiu.
Każdy musi się dobrze zastanowić i wybrać co dla niego jest korzystne ;)

Popieram również jestem przeciwniczką szczepionek na covid czy grypę!!!! Skoro do tej pory przechodzi się grypę normalnie bez szpitala to nie ma sensu wstrzykiwania sobie dodatkowych wirusów. Oczywiście szczepienia wieku dziecięcego oczywiście na TAK, ale nie w dorosłym życiu.
 
Jeszcze wspomnę o szczepieniu na Covid tu w Niemczech był bardzo duży nacisk na szczepienie. Jako nie zaszczepiona codziennie musiałam zrobić test, aby wejść do pracy była taka nagonka jakim jestem zagrożeniem dla innych czułam się jak trędowata, po kilku miesiącach kilkanaście osób które znam miały skutki uboczne szczepionki w tym dwie w ciężkim stanie, a inna dzień po szczepieniu totalny zanik pamięci do dziś nie odzyskana. Kilka osób zmarło nie że starości, ale nikt nie potwierdzi że to od szczepienia.
 
Ja pytam o to szczepienie, dlatego ze mnie lekarka mówiła ze dużo dziewczyn z grypa chorych w II i III trymestrze ląduje w szpitalu albo nawet na oiomie, ale tez powiedziała ze to moja decyzja…. Stad w ogóle się nad tym zastanawiam…. Ale może lepiej faktycznie styczeń-luty pojsc na l4 wtedy gdy sezon panuje 🤷‍♀️🤷‍♀️
Co do mojej morfologii to ta robiona gdzieś w 7 tc była ok, a na następna idę w poniedziałek, wiec się okaże ;-)
Co do samopoczucia, dziś poza lekkimi Mdłościami na czczo, czuje się super, pierwszy raz od początku ciąży mam więcej energii, zmieniłam pościele w domu, nastawiłam pranie, poleciałam na zakupy - kupiłam same owoce i śledzie, bo tak za mną chodzą 😂 dziewczyny jakbyście zobaczyły moje zakupy same pomarańcze, mandarynki, jabłka, banany, granat etc 😂😂😂 przyszłam do domu to kanapkę ze śledziem popchnęłam mandarynka 😂😂😂
 
Co tam u Ciebie? Miałaś wczoraj wizytę u swojego prowadzącego? ;)

@Emka_27 Tym też daj znać jak Twoje samopoczucie ;)
Hej.. miałam ostatnio najgorszy czas w życiu. Mój lekarz prowadzący bardzo mnie straszył, kazał mi mierzyć przyrosty bety i przez telefon stwierdził, że są za małe. Poszłam do innego lekarza, zarodek już miał 9mm i serduszko. Okazało się, że krwiaka nie ma. Zmniejszył mi ilość duphastonu, nie plamię, brzuch nie boli. Według mojego nowego lekarza wszystko jest ok, wyszło mu z usg, że to 7tydzien. Powiedział, że mam nie mierzyć bety tylko na tym etapie po usg się sprawdza rozwój dziecka. Także na ten moment wszystko jest ok. Mdlosci się zmniejszyły, tylko ta senność i osłabienie... ale to też nerwy dały mi popalić. Poza tym nie mogę patrzeć na słodkie, do jedzenia się zmuszam.. schudłam 4kg.
 
Hej.. miałam ostatnio najgorszy czas w życiu. Mój lekarz prowadzący bardzo mnie straszył, kazał mi mierzyć przyrosty bety i przez telefon stwierdził, że są za małe. Poszłam do innego lekarza, zarodek już miał 9mm i serduszko. Okazało się, że krwiaka nie ma. Zmniejszył mi ilość duphastonu, nie plamię, brzuch nie boli. Według mojego nowego lekarza wszystko jest ok, wyszło mu z usg, że to 7tydzien. Powiedział, że mam nie mierzyć bety tylko na tym etapie po usg się sprawdza rozwój dziecka. Także na ten moment wszystko jest ok. Mdlosci się zmniejszyły, tylko ta senność i osłabienie... ale to też nerwy dały mi popalić. Poza tym nie mogę patrzeć na słodkie, do jedzenia się zmuszam.. schudłam 4kg.
kolejny lekarz, który nie powinien przyjmować pacjentek. Mam nadzieje, że teraz już będziesz miała spokojniejszy czas ❤️

Nie od dziś powtarzam, że powinna być jakaś większa kontrola nad aktualną wiedzą lekarzy. U nas w przychodni nie ma pediatry jest lekarz rodzinny, który kazał mojej 3 miesięcznej córce podawać soczki, a inna lekarka w tej przychodni przepisała nam maść, której kategorycznie nie można stosować i dziecka.
 
reklama
Ja pytam o to szczepienie, dlatego ze mnie lekarka mówiła ze dużo dziewczyn z grypa chorych w II i III trymestrze ląduje w szpitalu albo nawet na oiomie, ale tez powiedziała ze to moja decyzja…. Stad w ogóle się nad tym zastanawiam…. Ale może lepiej faktycznie styczeń-luty pojsc na l4 wtedy gdy sezon panuje 🤷‍♀️🤷‍♀️
Co do mojej morfologii to ta robiona gdzieś w 7 tc była ok, a na następna idę w poniedziałek, wiec się okaże ;-)
Co do samopoczucia, dziś poza lekkimi Mdłościami na czczo, czuje się super, pierwszy raz od początku ciąży mam więcej energii, zmieniłam pościele w domu, nastawiłam pranie, poleciałam na zakupy - kupiłam same owoce i śledzie, bo tak za mną chodzą 😂 dziewczyny jakbyście zobaczyły moje zakupy same pomarańcze, mandarynki, jabłka, banany, granat etc 😂😂😂 przyszłam do domu to kanapkę ze śledziem popchnęłam mandarynka 😂😂😂

Co do smaków podobnie z owocami mam wczoraj nawet zamówiłam wyciskarke bo wieczorem aż mnie skręca na jakiś soczek owocowo warzywny, a wiadomo te z kartonu to nic wspólnego z sokami nie mają. W poprzednich ciążach nie miałam do owoców, warzyw takich ciągotek 😀 Co do szczepionek masz w brzuszku dzidziusia i kieruj się tym co uważasz za słuszne co człowiek to inna opinia.
 
Do góry