reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja po wizycie 😀
Wszystko w porządku 🥰
Szyjka , zamknięta 3.8mm wiec nie jest za krótka 🤣
Z bobo wszystko dobrze...wagi nie mam ale mierzy 9.2 cm ❤
Niestety mialo caly czas stopki miedzy nogami wiec nadal nie wiem co się tam kryje 😁

Moje twardnienia brzucha najprawdopodobniej są od blizny po cc..wiec są zjawiskiem normalnym- .am brac magnez nadal i nospe w razje koniecznosci🙂


Jedynie co mnie teraz martwi I schizuje to kosmowka na przedniej scianie 😒 wiem zr nie powinnam narazie o tym myśleć bo to nie znaczy o lozysku przodujacym...no ale jest blisko blizny i przeraza mnie ze moze sie wrastac itp ..oczywiscie juz sie naczytalan 😬
ja też jestem po cc i też mam łożysko na przedniej ścianie (o ile to to samo 🤔) lekarz nic nie mówił że to źle więc ja nawet nie zagłębiam się w wujka Google bo szkoda nerw
 
Jutro idę na powtórkę glukozy na czczo i od wyniku będzie zależało co dalej robić. Ostatni wynik miałam 92 na czczo.
Teraz zmierzyłam sobie w domu glukometrem i mam 97, a obiad jadłam 3godziny temu..
Jak myślicie będzie cukrzyca ciążowa ?
 
Jutro idę na powtórkę glukozy na czczo i od wyniku będzie zależało co dalej robić. Ostatni wynik miałam 92 na czczo.
Teraz zmierzyłam sobie w domu glukometrem i mam 97, a obiad jadłam 3godziny temu..
Jak myślicie będzie cukrzyca ciążowa ?
92 na czczo to bardzo dużo? 😳 chyba tak na granicy z tego co sie orientuje, co?
 
Nie sadze, by ruszenie testu miało jakikolwiek wpływ. Może przez stres się spóźnia okres. Ja bym powtórzyła albo zrobiła betę, rozwieje wszelkie wątpliwości. Ja na drugi dzień po spóźniającej @ miałam gruba krechę, na kilometr było widać 😀
Właśnie u mnie w poprzedniej ciąży jak okres mi się spóźniał druga kreska była bardzo blada 🙈 tylko nie pamietam po ilu dniach to było :D No nic jak się @ nie pojawi to powtórzę :)
 
Zastanawialam sie czy myśleli może o in vitro z możliwością genetycznego badania zarodkow. Może to jest jakaś opcja, ja stracilam tylko jedna ciaze, ta pierwsza i wyczekana po latach i wiem jak to bolało. Nie wiem czy psychicznie dalabym rade na taką walkę jak pszczółka ♥️
Temat in vitro omawialiśmy kiedyś w klinice niepłodności. Niestety ta metoda nie daje nam gwarancji utrzymania ciąży, a koszt nie jest mały. W klinice sam lekarz nam odradził 🤷

Dziewczyny nie wiem co przyniesie czas na tem moment mówimy dość. Tak widocznie ma być. Prawdopodobnie jesteśmy w tym procencie ludzi co dzieci mieć nie będzie.

Tyle strat też nie są obojętne dla organizmu. Jutro będzie tydzień po porodzie a ja się czuję jak 💩💩 i nie mówię tu o psychice. Nie mam poprostu sił. Dziś byłam u lekarza i jak wróciłam to czułam się tak zmęczona i obolała jakbym co najmniej 24 była na nogach bez spania i odpoczynku 🤷
 
Witam się wieczorem, bo dopiero nadrobiłam... byłam dziś na badaniach w labo i tak przez cały dzień coś. Uff jest już dużo lżej na czczo, jak mdłości przestają dokuczać. A z zachcianek to na śniadanie zjadłam dziś 4 croissanty, w tym 2 czekoladowe... no comment...
Kto ze mną wizytuje w czwartek?
Ja mam w czwartek wizytę u swojej doktor prowadzącej o 12:30 :)
 
reklama
Jutro idę na powtórkę glukozy na czczo i od wyniku będzie zależało co dalej robić. Ostatni wynik miałam 92 na czczo.
Teraz zmierzyłam sobie w domu glukometrem i mam 97, a obiad jadłam 3godziny temu..
Jak myślicie będzie cukrzyca ciążowa ?
do 99 jest norma, także jak na razie myślę, że spokojnie :)
 
Do góry