reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja też mam na przedniej scianie łożysko :-) dziś ogarnęły mnie jakieś czarne myśli, znowu się boję, wiadomo kończy się złoty tydzień od wizyty i zaczyna się znowu myślenica 🤦‍♀️🤦‍♀️ do tego moja kumpela trafiła teraz na patologię ciąży, a jest teraz w 32 tc więc jak widać nigdy nie ma spokoju 🤦‍♀️ boziu jakbym chciała już lipiec i żebyśmy wszystkie były szczęśliwe ❤️
ojj tak oby do lipca 😀 ale szybko leci,już po prenatalnych zaraz połówkowe i jakoś zleci 😂
 
reklama
No to widzisz, co lekarz to inaczej, o czym już się zreszta przekonalysmy tu w wielu kwestiach.🤷🏽‍♀️ ile lekarzy tyle opinii
Wedlug amerykanskiego stowarzyszenia diabetologicznego jest 8 godzin bez zadnych kalorii przed badaniem ale na zaleceniu ze szpitala mam wpisane 12 wiec sa roznice. Ja mam krzywa we wtorek, przez te zanizone normy dla ciezarowek czesciej wychodzi cukrzyca.
 
Ja od poczatku ciąży milam przeczucie że będzie dziewczynka i wszyscy co o ciazy wiedzieli też przepowiadali mi dziewczynkę, mówili że patrząc na mnie i na męża będzie na 100 procent dziewczynka i ja sobie to tak wrylam w mózg że idąc wczoraj na wizytę myślałam, że płeć to będzie tylko potwierdzenie tego co czułam od poczatku ciąży i co słyszałam od wszystkich a lekarka do mnie chłopak na 100 % a ja w takim szoku ze nawet zapomniałam jakie tam pytania miałam do niej. I teraz próbuje przyzwyczaić się do tego że to jednak chłopak jest co wydaje mi się takie dziwne bo nawet jak sobie wyobrażałam kiedyś siebie z dzieckiem to to zawsze była córka.
U mnie było tak samo, wszyscy podejrzewali dziewczynkę ja też gdzieś w głębi myślałam o córce nawet podejrzewam kiedy dokładnie mogłam zajść w ciążę i sprawdzałam wg chińskiego kalendarza plec wychodzilo ze dziewczynka 🙈😆😆😆a tutaj "siusiak" 😄 byłam w szoku lekko jak wracaliśmy z tych badań
 
Również wyczytałam na wynikach badań prenetalnych, że mam łożysko umirjscowione na przedniej ścianie wysoko. I wyczytałam, że to nie jeat to samo co przodujące, tylko że właśnie ruchy dziecka mogę później odczuwać i w sumie uspokoiło mnie to 😀
 
Również wyczytałam na wynikach badań prenetalnych, że mam łożysko umirjscowione na przedniej ścianie wysoko. I wyczytałam, że to nie jeat to samo co przodujące, tylko że właśnie ruchy dziecka mogę później odczuwać i w sumie uspokoiło mnie to 😀
Ja dokładnie tak miałam w pierwszej ciąży👍 Późno czułam ruchy
 
Dziś już mi lekko niedobrze po całym dniu jedzenia w miarę po ludzku, ale jutro wleci 😍 Mam nadzieje, ze taki dobry jak chwalicie 😀
 

Załączniki

  • IMG_3670.jpeg
    IMG_3670.jpeg
    113,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry